Gość: SDB
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
24.03.03, 16:31
czy w kulturalnych autoryzowanych stacjach(w moim przypadku Toyota) mam prawo
wymagac a moze po prostu oczekiwac mycia samochodu po kazdej naprawie czy
tylko po przegladach gwarancyjnych? Inaczej- czy powinienem byc zawiedziony
skoro po naprawie otrzymalem swoj pojazd nieumyty? po przegladach zawsze bylo
cacy. jak to jest w innych serwisach?