tori714
26.10.06, 13:19
Witam mam samochód audi A6 98 r. 2,5 tdi rano lub po dłuższym postoju auto
słabo pali, jak gdyby był słaby akumlator choć kilka miesięcy temu włożyłem
nowy, ładowanie jest ok. Co może być powodem takiego zachowania? latem
takiego problemu nie miałem.