Dodaj do ulubionych

problem z paleniem

26.10.06, 13:19
Witam mam samochód audi A6 98 r. 2,5 tdi rano lub po dłuższym postoju auto
słabo pali, jak gdyby był słaby akumlator choć kilka miesięcy temu włożyłem
nowy, ładowanie jest ok. Co może być powodem takiego zachowania? latem
takiego problemu nie miałem.
Obserwuj wątek
    • polam5 Re: problem z paleniem 26.10.06, 18:24
      Co to znaczy ze "slabo pali"? Rozrusznik slabo/wolno kreci? Czy moze trzeba
      dlugo krecic aby zpalilo? czy tez moze jak zapali to szarpei i nierowno pracuje?

      tori714 napisał:

      > Witam mam samochód audi A6 98 r. 2,5 tdi rano lub po dłuższym postoju auto
      > słabo pali, jak gdyby był słaby akumlator choć kilka miesięcy temu włożyłem
      > nowy, ładowanie jest ok. Co może być powodem takiego zachowania? latem
      > takiego problemu nie miałem.
      • tori714 Re: problem z paleniem 26.10.06, 21:55
        to są obiawy takie jak gdyby był słaby aku. tzn. przygasają kontrolki i dłużej
        kręci
        • polam5 Re: problem z paleniem 27.10.06, 21:14
          I prawdopodobnie jest to slaby akumulator. Kiedys nie bedzie mial sily aby
          zakrecic. JEsli nie brakuje plynu to niedlugo wymiana


          tori714 napisał:

          > to są obiawy takie jak gdyby był słaby aku. tzn. przygasają kontrolki i dłużej
          >
          > kręci
    • qamillo Re: problem z paleniem 27.10.06, 00:44
      Jak to stary diesel.Rozejrzyj sie za czymś świeższym może
      • morderator Re: problem z paleniem 27.10.06, 08:34
        qamillo napisał:

        > Jak to stary diesel.Rozejrzyj sie za czymś świeższym

        w znanej mi toyocie 1.8D aby odpalic silnik wystarczy go przekrecic do
        pierwszego wtrysku i nie ma znaczenia czy zima czy lato
        • qamillo Re: problem z paleniem 28.10.06, 23:19
          stara toyota to inna bajka,za to budy są badziewne i fotele niewygodne.Zresztą w
          nowych toyach fotele to tragedia..
    • notmyself Re: problem z paleniem 27.10.06, 21:25
      Podjedź na vaga i sprawdzi kąt wtrysku. Zwłaszcza jeśli robiłeś ostatnio
      rozrząd.
      • tori714 Re: problem z paleniem 28.10.06, 12:57
        ok tylko co to jest ten Vag?
        • fryderykx Re: problem z paleniem 28.10.06, 16:06
          komp do grupy vw

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka