Dodaj do ulubionych

Nowa Mazda 2

13.02.07, 15:53
www.autozeitung.de/online/render.php?render=0043869
Ładna i nawet niedroga
Obserwuj wątek
    • mx-5 Re: Nowa Mazda 2 13.02.07, 16:16
      Troche zalatuje Civic`iem
    • frequentflyer Re: Nowa Mazda 2 13.02.07, 17:53
      skąd wiesz że niedroga, skoro piszą że o cenach mazda pary nie puściła a podane
      12000 juro z okładem to cena wyjściowa OBECNEJ(bisherige) dwójki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka