tomus2221 13.02.07, 15:53 www.autozeitung.de/online/render.php?render=0043869 Ładna i nawet niedroga Link Zgłoś Obserwuj wątek
frequentflyer Re: Nowa Mazda 2 13.02.07, 17:53 skąd wiesz że niedroga, skoro piszą że o cenach mazda pary nie puściła a podane 12000 juro z okładem to cena wyjściowa OBECNEJ(bisherige) dwójki? Link Zgłoś