Dodaj do ulubionych

co wybrać

20.08.07, 19:45
Zamierzam kupić samochód do 30tys. Mam na oku 2 modele: Seat toledo (myślę o
dieslu) i Renault Megane 2(silnik 1,6 z zamiarem założenia LPG. Proszę o
opinię osób, które posiadają powyższe samochody. Co jeszcze mozna kupić w tej
cenie z dużym bagażnikiem, w miarę młodego o niskiej awaryjności.
Obserwuj wątek
    • sum_tzw_olimpijczyk Re: co wybrać 20.08.07, 19:57
      Szukaj Toledo 2 z silnikiem ARL:) A tak serio, to biorąc pod uwagę Toledo z TDI
      i Megane z 1.6 (jeszcze z gazem) to brałbym Toledo. TDI nie grzeszą kulturą
      pracy, ale palą niewiele i są dość dynamiczne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka