kikaoo 25.01.08, 23:57 dzis wjezdzajac do bramy, obrysowalem lekko samochod tuz nad tylnym kolem. rysy nie sa bardzo glebokie. czy naprawa tego bedzie droga? pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
iberia.pl Re: Obrysowane volvo 26.01.08, 07:32 na podstawie danych, ktore podales powyzej to tylko wrozka Ci odpowie....moze podaj jaki to model volvo i z jakiego miasta jestes...jakbys jeszcze wrzucil linka do fotek tego obrysowanego elementu byloby latwiej odpowiedziec na twoje pytanie. Link Zgłoś
a4774 w ASO 1000 PLN 27.01.08, 21:05 poza ASO może pół tysiąca. Zakładam że nie drasnąłeś drzwi ani nie trzeba będzie cieniować lakieru. Link Zgłoś
przemekthor Jesli to bylo to obrysowane volvo 15.02.08, 13:37 to pewnie nic wiecej nie musial placic www.youtube.com/watch?v=6CP9GyZvn50 Link Zgłoś