Dodaj do ulubionych

Obrysowane volvo

25.01.08, 23:57
dzis wjezdzajac do bramy, obrysowalem lekko samochod tuz nad tylnym
kolem. rysy nie sa bardzo glebokie. czy naprawa tego bedzie droga?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: Obrysowane volvo 26.01.08, 07:32
      na podstawie danych, ktore podales powyzej to tylko wrozka Ci
      odpowie....moze podaj jaki to model volvo i z jakiego miasta
      jestes...jakbys jeszcze wrzucil linka do fotek tego obrysowanego
      elementu byloby latwiej odpowiedziec na twoje pytanie.
    • a4774 w ASO 1000 PLN 27.01.08, 21:05
      poza ASO może pół tysiąca. Zakładam że nie drasnąłeś drzwi ani nie trzeba będzie
      cieniować lakieru.
    • a4774 no i ile zapłaciłeś? 15.02.08, 13:33
      tak z ciekawości.
      • przemekthor Jesli to bylo to obrysowane volvo 15.02.08, 13:37
        to pewnie nic wiecej nie musial placic

        www.youtube.com/watch?v=6CP9GyZvn50
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka