Dodaj do ulubionych

LOGAN kombi

03.03.08, 14:50
juz na wiosne w sprzedazy w szwecji,podejzewa sie wielki sukces
w sprzedazy ,zastanawia mnie tylko jedno ;

LOGAN w Niemczech ma 6cio letnia gwarencje na przerdzewienie
a w Szwecji bedzie mial 10c lat takowej gwarancji
klimat w szwecji jest bardziej wredny dla aut ...
a wiec jakies extra eqzemplarze na skandynawie ?
czy tez nabijanie klienta w DACIE ???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka