Gość: omobono IP: 95.160.191.* 18.04.09, 10:01 jakoś nie widzę zmian na tym leonie,a sam jestem posiadaczem ;) aaaa widzę mniejsze "s" na wlocie z przodu.z drugiej strony po co upiększać coś co już jest ładne. Link Zgłoś Obserwuj wątek
kkprofi21 Re: Wiosenna Seatów moc 21.04.09, 20:45 Mi się bardziej podoba nowy VW Polo, szczególnie model GTI - 170 koni mechanicznych, a dodając do niego skrzynie DSG robi się z niego mały potworek, szybszy i lepszy od Ibizy... Link Zgłoś