Dodaj do ulubionych

Wiosenna Seatów moc

IP: 95.160.191.* 18.04.09, 10:01
jakoś nie widzę zmian na tym leonie,a sam jestem posiadaczem ;) aaaa widzę mniejsze "s" na wlocie z przodu.z drugiej strony po co upiększać coś co już jest ładne.
Obserwuj wątek
    • kkprofi21 Re: Wiosenna Seatów moc 21.04.09, 20:45
      Mi się bardziej podoba nowy VW Polo, szczególnie model GTI - 170 koni mechanicznych, a dodając do niego skrzynie DSG robi się z niego mały potworek, szybszy i lepszy od Ibizy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka