Gość: zenon77
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
25.12.03, 16:34
Witam wszystkich.
Mam taką propozycję byśmy wspólnie zapoczątkowali modę na czarne stalówki.
Kogo nie stać na alufelgi, niech nie kupuje kołpaków, a jeśli je jeszcze ma,
niech je schowa do piwnicy.
ze świątecznymi pozdrowieniami
zenek
p.s. I niech cholera najjaśniejsza weźmie tego kutasa, który mi w noc przed
wigilią rąbnął kołpaki w rejonie Skrajna/Słubicka (Bródno - Warszawa)