Dodaj do ulubionych

czarne felgi są 'cool'!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.03, 16:34
Witam wszystkich.
Mam taką propozycję byśmy wspólnie zapoczątkowali modę na czarne stalówki.
Kogo nie stać na alufelgi, niech nie kupuje kołpaków, a jeśli je jeszcze ma,
niech je schowa do piwnicy.
ze świątecznymi pozdrowieniami
zenek
p.s. I niech cholera najjaśniejsza weźmie tego kutasa, który mi w noc przed
wigilią rąbnął kołpaki w rejonie Skrajna/Słubicka (Bródno - Warszawa)
Obserwuj wątek
    • bocian4 Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 16:56
      u mnie mode na czarne stalowki zapoczatkowal jakis burak na Jerozolimskich pol
      roku temu. Musial byc kompletnym palantem bo 2 z moich kolpakow byly
      komplentie polamane wiec jemu przy zdejmowaniu najprawdopodoniej rozpadly sie
      w rekach.
      PZdr
    • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 17:35
      w ameryce prubuja lansowac te mode tunningowcy
      choc nie jest to popularne ale ciekawie wyglada.czarne stalowe felgi
      wypucowane na blysk.ciekawie to wyglada i nawet zaczyna mi sie podobac.
      co prawda w zime zaklada sie zimowe na stalowe felgi.

      home.nycap.rr.com/akira2019/gti/DSC00235.jpg
      home.nycap.rr.com/akira2019/gti/DSC00302.jpg




      popularne staja sie tez felgi aluminiowe ale czarne

      members.rogers.com/veedubjetta/images/nov2002/DSCF0004.JPG
      • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 19:02
        ladnie wypolerowane zwykle stalowe felgi sa zeczywiscie kul
        www.nebulight.com/turbo/fmic/IMG_0009.jpg
        • qrenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 19:30
          Jak widze palanta jadoncego np. Golfem IV a na stalowkach kolpaki za 20 zyli to
          mi zal i jego i samochodu.
          • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 19:33
            moze mu kradna orginalne co chwile wiec kupuje za 20
            wiec proponuje jezdzic bez
            • qrenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 19:38
              Moze i ukradli,ale taki palant sobie mysli ze jego samochod z kolpakami za 20
              zyli sie pieknie prezentuje,a to niestety wiocha,czarna felga bez kolpaka to
              porzadny,rasowy wyglad,ale na lato oczywiscie alu,minimum 17 cali
              • Gość: MArkus Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.12.03, 20:07
                Racja. Nie ma nic bardziej odrzucajacego, niz kolpaki za 19.10 w super
                naprawde furkach ;) Jakie one maja napis? Prestige :DDD ?
                • Gość: . Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.dyn.optonline.net 25.12.03, 20:25
                  czarne felgasy sa proste i zajebiste
                  przynajmniej nikt nie zajebie kapsli :)
                  • markus84 Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 20:44
                    ewentualnie - rajdowe białe. a do niektorych aut złote - takie udawacze
                    speedline'a ;)

                    MArkus
      • greenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 22:32
        devote napisał:

        href="http://home.nycap.rr.com/akira2019/gti/DSC00235.jpg"target="_blank">home.n
        ycap.rr.com/akira2019/gti/DSC00235.jpg</a>

        Człowieku, nie strasz mnie tym płaszczem ze skóry na masce samochodu w ten
        świąteczny czas! Prawie się porzygałem.
        • caress Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 22:58
          Mam takie same odczucia. FUJ :(=
        • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 23:15
          greenblack napisał:

          > devote napisał:

          >
          > Człowieku, nie strasz mnie tym płaszczem ze skóry na masce samochodu w ten
          > świąteczny czas! Prawie się porzygałem.


          hehe
          zeby to jeszce byla skora to pol biedy
          to zwyklu plastikowy syf

          zreszta nie o to tu chodzilo tylko o kola
          ale sam przyznasz ze intercooler robi wrazenie
          • greenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 26.12.03, 12:45
            devote napisał:

            > ale sam przyznasz ze intercooler robi wrazenie

            Niezły, ale jak założysz taką płachtę, to bezużyteczny, bo nie ma przepływu
            powietrza.
            • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 26.12.03, 20:11
              ten nie zaklada plachty
              to nie ten sam vw
    • Gość: Odin Re: czarne felgi są 'cool'!!! ... IP: *.telia.com 25.12.03, 22:34
      ... a ile wody na mycie tychze sie zaoszczedzi ,ze .....
    • greenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 25.12.03, 22:34
      Jak napisałem kiedyś, że kołpaki to wiocha, to mnie frustraci zajeździli, bo
      według nich samochód z tymi kawałkami plastiku wygląda bardziej "rasowo i
      elegancko".
      • Gość: Odin Re: czarne felgi są 'cool'!!! > GB IP: *.telia.com 25.12.03, 23:11
        Nie przejmoj sie opiniami,dla mnie jestes skarbnica wiedzy,wprawdzie
        zbyt "sucha" wiedza ale w moich renoweringach mialem juz uzytek z Twojej wiedzy.
        Pzdr; Henry f.Sweden
      • qrenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 26.12.03, 01:51
        greenblack napisał:

        > Jak napisałem kiedyś, że kołpaki to wiocha, to mnie frustraci zajeździli, bo
        > według nich samochód z tymi kawałkami plastiku wygląda bardziej "rasowo i
        > elegancko".

        Grinblaku,moze to bylo na waszym Autodebil,zanim porzuciles tam swoje
        zabawki,hehe
    • Gość: luk Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: 80.48.71.* 26.12.03, 10:20
      auto z czrnymi felgami wygląda jak ze zlomowiska wzięte. najbardziej wkurza
      mnie jak koles jezdie nowym mercem i nawet kolpakow nie ma.kolpaki kosztują 20
      zl a z nimi auto wygląda o wiele lepiej.
      • qrenblack Re: czarne felgi są 'cool'!!! 26.12.03, 10:28
        Gość portalu: luk napisał(a):

        > auto z czrnymi felgami wygląda jak ze zlomowiska wzięte. najbardziej wkurza
        > mnie jak koles jezdie nowym mercem i nawet kolpakow nie ma.kolpaki kosztują
        20
        > zl a z nimi auto wygląda o wiele lepiej.

        To jest zajebiste,nastepna zlota mysl tego forum,hehe
        • Gość: Odin Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.telia.com 26.12.03, 10:53
          Alufelgi juz sie opatrzyly u nas,teraz ci co mieszkaja pod/w lasm z kiepskimi
          drogami,zakladaja stalowki.Jezeli widzi sie Jeep`a z alusami to znaczy ze tylko
          po miescie i innych dobrych drogach auto to jezdzi.
          • Gość: Arturro Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.tkb.net.pl 26.12.03, 11:14
            wiekszych bredni dawno nie czytalem
      • Gość: MArkus Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.12.03, 13:57
        tak, mesio z kołpakami z tesco to jest cos. zawsze o tym marzylem. te
        promocje...
      • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 26.12.03, 20:13
        Gość portalu: luk napisał(a):

        > auto z czrnymi felgami wygląda jak ze zlomowiska wzięte. najbardziej wkurza
        > mnie jak koles jezdie nowym mercem i nawet kolpakow nie ma.kolpaki kosztują
        20
        > zl a z nimi auto wygląda o wiele lepiej.


        Merc z kolpakami za 20 zeta z supermarketu ? :)
        juz lepiej aby jezdzil bez kapsli
        • Gość: tak se' to tłumacz Ku opamiętaniu stada IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.12.03, 23:50
          No i właśnie tu tkwi sedno tego marnego lansu...jak już merc, to kołpaki musi
          mieć łoryginalne, czyli drogie... W ogóle styl "albo super albo nic" to
          gówniany styl, pretensjonalne jest właśnie takie pokazywanie, że to niby jestem
          kul gostek, bo się nie obcinam na gołych felach bujać po bulwarach...i co z
          tego? Na szczęście robią teraz takie kołpaki za 2 albo 3 dychy, które bywają
          nie brzydsze od salonowych... Czyli co? Obciachem jest dokupić coś do auta za
          20pln??? I to coś takiego, że na pierwszy rzut oka poznać, że sie klient
          szczypie z kasą?! Buraczane snobostwo tu wyłazi, łoj, wyłazi...

          Ciemne to jest właśnie kupowanie drogich kołpaków, albo jeżdżenie na czarnych
          stalówkach ni w pięć, ni w dziesięc przy większości lakierów nadwozia...

          Wniosek jest prosty- nie macie za grosz poczucia estetyki, i nie wyczailiście,
          że zakładający wątek tylko se ideologię dorobił, żeby se jakoś ulżyć
          bezwiednie...oj, czarna maso z czarnymi felami.

          Beeek!
    • Gość: Tak se' to tłumacz Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.12.03, 15:37
      Taaa, moda, beeeheeeheee:)))

      Jeszcze tylko zgrzewkę Corony kupić na stacji i można się lansować na cool
      drajwera...

      pozdrawiam
      • Gość: Odin Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.telia.com 26.12.03, 16:14
        W terenowej jezdzie alufelgi sie nie sprawdzaja,-wystarczy pare pukniec w jakis
        kamien lub korzen i sie odksztalcaja.W TV programach za cel swoj majace
        promocje jakiegos modelu-sa zawsze na alusach,ladniej to wyglada.
        Pamietacie pierwsze alufelgi?,jak trzeba bylo diabelstwo codziennie pompowac?,
        az ktos wpadl na pomysl i zaczeto detki wkladac,wtedy trzymaly powietrze.
        ________________________________________________________________________________
        • Gość: Tak se' to tłumacz Re: czarne felgi są...gołe IP: *.bielsko.dialog.net.pl 26.12.03, 16:27
          No i co z tego?

          Miejskia wioska to właśnie takie pokazowe niedbalstwo w
          stylu "bezkołpaków"...ale dół...
    • Gość: tegotam Re: czarne felgi są 'cool'!!! IP: *.aster.pl / *.acn.pl 26.12.03, 17:45
      A ja mam nastepujaca propozycje:

      Malujmy felgi na kolor nadwozia: mam Carine II grafitowo-zielona metalik, felgi
      w kolorze nadwozia i wyglada to super!!!

      Co do czarnych felg, to tez sa niezle, ale jest jeden feler: nieestetyczny jest
      sam srodek w postaci malych (najczesciej fi = 6-7 cm) dekielkow lozysk piasty.
      Czy ktos wie skad wziac male, ale uniwersalne dekielki czarne lub srebrne,
      takie jak byly w pf 126p lub CC (lub takie jak sa w amerykanskich autach
      policyjnych), aby przykryc sam srodek golej, czarnej felgi stalowej?
      • devote Re: czarne felgi są 'cool'!!! 26.12.03, 20:16
        wiem,chodzi ci aby zakrylo tylko sruby
        no cos mozna napewno kupc takie dekielki gdzies ale zamontowanie to musialbys
        jakos samemu wymyslic
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka