Dodaj do ulubionych

BIOsyf SLD-PSL w paliwuie - jakies dowswiadczenia?

05.01.04, 10:59
ja wczoraj musialem zatankowac do pelna, skoro tankuje na shellu, to
zrezygnowalem z V-Power'a, zatankowalem normalny bezolowiowy 95 i bylo OK
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek F. Re: BIOsyf SLD-PSL w paliwuie - jakies dowswiadcz IP: 195.116.99.* 05.01.04, 11:06
      Pytalem sie na Shellu kiedy bede mieli Biopaliwa i powiedzieli mi ze diesiel z
      biopaliwami jest juz od 3 miesiecy. Troche sie zdziwilem.
      • Gość: mooj Re: BIOsyf SLD-PSL w paliwuie - jakies dowswiadcz IP: *.spray.net.pl 05.01.04, 11:14
        a benzyny to niby nie?
        przecież biora z orlenu (95) a tam "bio"dodatki od lat są stosowane

        na razie rozporządzenie określiło mieszankę benzyny i "wynalazków" na dość
        przyzwoitym poziomie -żadnych różnic nie powinno być (to moja opinia). ale czym
        dalej w las ...zobaczymy czy (moim zdaniem na pewno) i o ile (moim zdaniem
        kilkukrotnie) następne rozporządzenie zmieni skład mieszanki -w tedy może być
        znacznie gorzej
        • Gość: MArkus Re: BIOsyf SLD-PSL w paliwuie - jakies dowswiadcz IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 05.01.04, 11:23
          > przecież biora z orlenu (95) a tam "bio"dodatki od lat są stosowane

          kto - shell?
          • Gość: mooj kto? IP: *.spray.net.pl 05.01.04, 12:04
            shell też
            w 2004 wartość zakupionych (zakontraktowanych) orlenowskich benzyn i oleju
            około 1.920.000.000 PLN (brutto) i nie odbiega to specjalnie od transakcji z
            przeszłości. a co ? dziwi Cię?
          • Gość: mooj kto? uzupełnienie IP: *.spray.net.pl 05.01.04, 12:16
            2002 rok:
            BP benzyny 1.582.767.000 PLN (brutto)
            Shell benzyny 1.217.906.000 PLN (brutto)
            Statoil benzyny 720.823.000 PLN (brutto)

            2003 rok: jeszcze nie znalazłem:)
            2004 rok:
            BP benzyny i olej napędowy 3.342.000.000 PLN (brutto).
            SHELL benzyny i oleju napędowy 1.920.000.000 PLN (brutto).

      • Gość: mops Re: BIOsyf SLD-PSL w paliwuie - jakies dowswiadcz IP: *.rzesa.rzeszow.pl 05.01.04, 11:15
        Ja tankuję paliwo z Rafinerii Gdańskiej z biododatkami od jakich 2 lat i jak do
        tej pory najlepiej mi sie na tym jeździ. Silnik żwawy a spalanie na tym paliwie
        wychodzi najmniejsze. Polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka