Dodaj do ulubionych

rozmowy w Play

21.11.13, 08:03
dziewczyny planuję zmienić operatora na Play i doradźcie mi proszę

czy używacie tej sieci ?
karta czy abonament ?
czy warunki naprawdę takie super czy w "używaniu" wychodzą jakieś haczyki?

Chciałabym przenieść nr z innej sieci
Obserwuj wątek
      • benitax80 Re: rozmowy w Play 21.11.13, 11:19
        Witam. Ja mam Play na kartę i jestem bardzo zadowolona. W Play ze wszystkimi rozmowy i sms-y za darmo, do innych sieci sms 9 groszy a minuta rozmowy 29 groszy. U mnie jest to najlepsza opcja, bo cała najbliższa rodzina i część dalszej ma Play. Wcześniej miałam Orange, ale nie wychodziło tak korzystnie.
        • mama_dorota Re: rozmowy w Play 21.11.13, 12:05
          Mąż ma swój (firmowy) oraz dzieci mixturę (10 zł) w play. Nie ma lepszych ofert za te pieniądze. Mixtura jest dla dzieci świetna, bo jeszcze im zostaje, choć nauczeni są nie dzwonić dużo, a jak wyjątkowa okazja, to doładowujemy.
          Mąż płaci teraz 30 kilka zł, ale to przy przedłużeniu umowy po czasie spłaty telefonu, wcześniej było 2 razy drożej ma w abonamencie trochę internetu, ma darmowe połączenia do play i na stacjonarne, a do tego jakiś tam pakiet nie minut, tylko złotówek do innych w abonamencie. Nawet jak zadzwonimy za granicę, to tę rozmowę też mu ściągają z tego pakietu, więc nie musimy dopłacać.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Tylko ja mam co innego, ale to służbowy telefon.
          • sonia-3 Re: rozmowy w Play 21.11.13, 14:53
            Ja jestem w Play. Zasięg bez szału, podobny jak u innych, prócz Timobile, bo oni mają faktycznie mocny sygnał. Z tym gadaniem bez limitu, to też tak do końca super nie jest. Bo owszem , masz w cenie abonamentu, rozmowy bez limitu, do wszystkich sieci, ale tylko na komórkę,bo na stacjonarkę, już nie. SMS-y też już nie. Chyba, że weźmiesz abonament, z trej 3- ciej grupy- najwyższej. Bo w grupie pierwszej i środkowej, to za rozmowy ze stacjonarnymi numerami i SMS-y ( nawet do Play), to albo płacisz dodatkowo, albo dokładasz do abonamentu po 10 zł, za każdą opcję.Więc jak tak podoliczasz,to wychodzi podobnie jak u innych.
              • araceli Re: rozmowy w Play 22.11.13, 08:36
                Przenosiłam z T-Mobile do Play. Jeżeli masz zarejestrowany na siebie numer (dotyczy zarówno abonamentu jak i karty) to problemu nie będzie. Przenosisz numer już w salonie Play - podpisujesz papiery i oni załatwiają wszystko. Upewnij się tylko, że w T-Mobile masz akuatulane dane (adres, numer dowodu).
      • goodlokacja nju -0,19, play - 0,29- NJU o 1/3 taniej 25.11.13, 10:51
        Taniej o 1/3 za minutę jest w nju, jeśli ma się rozmowy na kartę. Ja mam Play na kartę o chyba 2 lat. Mało rozmawiam. Córka też mieści się w ok 10 zł na miesiąc. Jak nam się skończą oplacone minuty zmieniamy na nju na kartę.
        Tutaj nju 0,19 za minutę www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte
        tutaj play 0,29 za minutę www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/
        Jest jeszcze coś tańszego?
        • kuzkov Re: nju -0,19, play - 0,29- NJU o 1/3 taniej 25.11.13, 21:11
          Jeśli mało rozmawiasz, to lepsze jest virgin mobile:
          - minuta też jest po 19 groszy jak w nju, ale każde doładowanie virgin powiększa o bonus 50% i dzięki temu cena minuty spada do 13 groszy,
          - smsy w nju są po 9 groszy, w virgin po 6, a po uwzględnieniu 50% bonusa wychodzą po 4 grosze,
          - do doładowania za 10 zł dają 100 MB internetu,
          - po każdym doładowaniu od 5 zł jest roczna ważność konta.
          - play traktuje virgin jako swoją sieć i jeśli ma się taryfę w Play z darmowymi rozmowami w sieci, to rozmowy do virgin są za darmo,
          - virgin korzysta z nadajników Play i Orange.
          Przeniosłam do virgin dziecko, męża i teściowąsmile. Sama mam Play na kartę w taryfie z darmowym Playem rozmowy+sms.
        • ale_to_ja Re: nju -0,19, play - 0,29- NJU o 1/3 taniej 26.11.13, 15:48
          goodlokacja napisała:

> Taniej o 1/3 za minutę jest w nju, jeśli ma się rozmowy na kartę. Ja mam Play n
          > a kartę o chyba 2 lat. Mało rozmawiam. Córka też mieści się w ok 10 zł na miesi
          > ąc. Jak nam się skończą oplacone minuty zmieniamy na nju na kartę.
          > Tutaj nju 0,19 za minutę www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte
          > tutaj play 0,29 za minutę www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/

Poczytaj sobie:

antyweb.pl/no-to-mamy-prawdziwa-rewolucje-od-orange-nju-mobile-juz-dostepne/
    • nesia.neska Re: rozmowy w Play 25.11.13, 21:37
      Przeniosłam się do Play z Orange. Za 29,99 zł mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Smy i rozmowy na telefony stacjonarne są płatne odpowiednio 0,19 i 0,29 zł. Umowa na 15 miesięcy (bez aparatu telefonicznego). Polecam.
        • qibla Re: rozmowy w Play 26.11.13, 12:37
          tzn 29,99 netto za abo (formula 4.0 tylko z karta sim - bez aparatu) + 10zl za nielimitowane smsy + uwaga, trzeba byc asertywnym i upierdliwym do granic mozliwosci, zeby w salonie nie powciskali uslug typu wimp (serwis muzyczny) (cos kolo 18zl m/c), muzyka na czekanie i mnostwo innych - zwyczajne szukanie jeleni.
          • mama_dorota Re: rozmowy w Play 26.11.13, 12:47
            To zależy od salonu. Mój mąż ostatnio poszedł dowiedzieć się o oferty na telefony, a pani mu doradziła, żeby rozejrzał się po sklepach, bo bardziej się opłaci kupić za gotówkę, niż w abonamencie. Niby nic nowego, ale sam fakt, że to powiedziała. Możliwe, że po prostu mądrze zapytał.
        • nesia.neska Re: rozmowy w Play 27.11.13, 20:04
          qibla napisał:

> chyba jestes pracownikiem jednego z salonow, chyba trzeba na glowe upasc, zeby
          > doplacac 0,29zl za smsy ponad limit. poza tym to kwota netto - te 29,99.

Zapewniam Cię, że ani nie jestem pracownikiem Playa, ani tym bardziej nie upadłam na głowę wink Wybrałam taką ofertę, bo taka mi najbardziej odpowiada.
          P.S. A'propos Twojego drugiego wpisu - nikt mnie na nic nie namawiał, niczego nie wciskał, ani nie uznał za jelenia. Szczerze współczuję jeżeli masz takie doświadczenia.
    • agatahaa Re: rozmowy w Play 26.11.13, 14:26
      również mogę polecić tą siec oferty mają naprawdę konkurencyjne, a przy przedłużeniu umowy na abonament można zyskać dodatkowe bonusy, mam u nich abonament od kliku lat i często polecam znajomym.
          • asiczek66 Re: rozmowy w Play 26.11.13, 22:37
            Zalezy gdzie i zalezy jaki model telefonu...Od lat Jestem klientka plusa, z zasięgiem bylo W MIARE ok.,ale kiedy zmieniłam zwykły telefon na smartfona to porażka,w całym domu rozmowę moglam przeprowadzić w jednym pomieszczeniu,w jednym miejscu tylko.Sms trochę lepiej.Teraz musiałam dodatkowo kupic play na kartę,po przełożeniu jej do tego samego smartfona ,mogę rozmawiac w całym domu mając 3 kreski zasiegu!!! po skończeniu mixa w plusie przechodzę do play
            • poziomek86 Re: rozmowy w Play 27.11.13, 07:48
              Co do samego zasięgu to Play ma umowę roamingu wewnętrznego z Plusem i Orange. Oznacza to, że można korzystać z ich nadajników (ustawić ręcznie albo pozwolić na automatyczną zmianę)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka