08.07.04, 15:16
Czy kto był na tej wyspie, z opisu wynika ze jest tam bardzp ladnie. Moze
ktos wie jak tam na prawde jest i jak tam dojechac z Zadaru.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka