almal1 08.07.04, 15:16 Czy kto był na tej wyspie, z opisu wynika ze jest tam bardzp ladnie. Moze ktos wie jak tam na prawde jest i jak tam dojechac z Zadaru. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj