Dodaj do ulubionych

Iberotel Palm Garden

IP: 217.117.130.* 08.01.07, 09:36
Proszę o opinię Hotelu
Obserwuj wątek
      • kama1978k Re: Iberotel Palm Garden 10.01.07, 10:00
        Hej, Lykia World jest w ofercie Alfy Star :
        www.alfastar.com.pl/kraj,Turcja/kurort,Oludeniz/hotel,Lykia%20World/id_hotelu,827/Lykia+World/
        Też się nad nim zastanawiamy. Ale Palm Garden też biorę pod uwagę. Śmiesznym
        trafem w zeszłym roku również byliśmy w Grecji tyle że na Krecie w hotelu Nana
        Beach. Lindos do końca był brany pod uwagę ale chyba zrezygnowaliśmy ze wzgl.
        na plaże ( już niepamiętam dokładnie ). Tak czy inaczej w tym roku chcemy
        odwiedzić Turcję. Widze ze większość z Was w tym wątku lubi takie hotele w
        postaci niskiej zabudowy na rozległyum terenie. Ja tez tylko takie wybieram.
        Musze wybrać hotel o dość zporym i dobrze wyposażonym placu zabaw. W Nanie
        był rewelacyjny pod tym względem.Jesli napotkacie gdzieć zdjęcia placu zabaw
        z Palm garden będę wdzięczna bo na Holidaycheck niestety nie ma.
        • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: *.chello.pl 10.01.07, 10:53
          Ja już decyzję podjęłam,klamka zapadła.... wylot W-wy 20.06 2 tyg.Załapaliśmy
          się jeszcze na jedne z ostatnich miejsc promo. dziecko 199 Eu.Pani w biurze
          dysponowała zdjęciami prywatnymi z tego hotelu,była w nim w zeszłym roku....
          przyznam ,że całkiem sympatycznie to wygląda.Już b.cieszę się z powodu tego
          wyjazdu,powiem więcej -już nie mogę się doczekać ;-D
              • Gość: jo Re: Iberotel Palm Garden IP: 195.136.50.* 11.01.07, 11:16
                KIWI u nas też klamka zapadła - też będziemy w Palm Garden ale od 5 września.
                Mam nadzieję że dokładnie opiszesz swoje wrażenia - będziesz wczesniej.
                Tym którzy zastanawiają się nad Lykia World, a nie zależy im na polskiej
                animacji - zdecydowanie ją polecam. Położenie tego hotelu zapiera dech w
                piersiach. A infrastryktura dla dzieci wspaniała -wydzielony teren - children
                paradise gdzie jest kilkanaście zjeżdzalni, basenów, sztuczna plaża z piachem,
                trmpoliny, amfiteatr dla dzieci,plac zabaw, boiska itp. Nawet w każdej
                restauracjach spacjalne wydzielone miejsca z materacami do zbaw dla dzieci.
                Naprawdę polecam.
                • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: *.chello.pl 11.01.07, 13:11
                  Oczywiście,że podzielę się informacjami po powrocie.Teraz ja będę mogła pomóc
                  Ci i odwdzieńczyć się.

Ciekawa jestem czy dobrze wybrałyśmy w tym roku.A czy może zastanawiałaś się
                  nad wyborem miejsca pokoju.Zapytano mnie w biurze,czy ma być usytuowany w
                  pobliżu basenu i z widokiem na niego.Nie wiem,jaką przyjąć opcję .Jaki rodzaj
                  pokoju wybrałaś?pozdrawiam
                  • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: *.chello.pl 11.01.07, 13:35
                    Wspomnę jeszcze,o czym zapomniałam wcześniej dodać, że właściciel IBEROTEL PALM
                    GARDEN jest posiadaczem jeszcze 2 hoteli leżących w pobliżu tj.IBEROTEL SERRA
                    PALACE i chyba jeszcze FELICJA VILLAGE.W związku z tym można również korzystać
                    z tych obiektów,basenów,zjeżdżalni,pl.zabaw itd.Nie wiem czy również z formuły
                    All-jeśli chodzi o wyżywienie,barów tego nie potrafiono uściślić.Może w waszych
                    biurach posiadają info na ten temat.Uważam ,że jest to cenna informacja ;-D
                  • Gość: jo Re: Iberotel Palm Garden IP: 195.136.50.* 11.01.07, 13:46
                    Wybrałam DBH A - właściwie już tylko takie zostały dla 2+2. Pokoi rodzinnych
                    już nie było. Co do usytowania pokoju - to wlaściwie wszystko jedno- wolalabym
                    na parterze- będe miala wózek. Pokój z widokiem na basen jest fajny bo widac co
                    się dzieje od rana, ale jednocześnie defilady turystów zagladających w okna na
                    parterze. Pokój tyłem do basenu = słaby widok ale i brak defilad turystów
                    zagladajacych do okien. Zawsze są jakies plusy i minusy. Nic nie wybrałam bo
                    nie wiem jak wybrać. Zwykle (nie wiem czy to przypadek, czy takie przypadki
                    zdarzają sie tylko polskim turystom) mamy pokój z widokiem na ogrod albo na
                    ogrdzenie hotelowe. Hotele są zwykle bardzo dobre więc ogrodzenie jest ładne.
                    Nigdy takich pokoi nie zmieniam - wolę bowiem to niz wrzask dzieci o 6 rano
                    które natychmiast chcą wskoczyc do basenu który widzą z okna. Ty masz chyba
                    starsze dzieci więc łatwiej je poskromić więc może fajnie byloby miec pokój
                    zwidokiem na strefe basenową - te sa też blisko plaży.
                    • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: *.chello.pl 11.01.07, 14:06
                      Justynko,bo chyba tak masz na imię-jeśli dobrze pamiętam,spróbuj dopytać się u
                      siebie,jak to jest z tym korzystaniem z tych 2 innych hoteli.Fajnie by było
                      przespacerować się do nich,jak nic innego nie będzie w planie na wieczór.My też
                      mamy DBH A wywalczone w trudzie i znoju,bo w moim terminie właśnie ten typ
                      zszedł w promocji dziecko 199 Eu,,na pniu".Przy mojej 2-ce mam ok.800 w
                      kieszonce.Różnica pomiędzy rodzinnym pokojem a tym DBH A wynosiła nas aż 3.000
                      zł.Uważam ,że nie warto my i tak wracaliśmy tam tylko na noc.

Będę mogła po powrocie coś Ci podpowiedzieć.

Ja po raz kolejny chyba zdam się na los.Mamy zawsze szczęście jeśli chodzi o
                      pokój.W Lindos również trafiła nam się prawdziwa perełka-większy balkon niż
                      miały pozostałe,fajna lokalizacja.Nawet jak cokolwiek załatwialiśmy w
                      recepcji,to zawsze obsługa podkreślała wyjątkowość tego pokoju.Na innym
                      wyjeżdzie trafił się nam wyjątkowo duży rodzinny pok.bo nie były dostę pne te z
                      rezerwacji.Mam nadzieję,że nie będzie tym razem pechowo.
        • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: 83.238.70.* 13.01.07, 17:18
          Szkoda,że się tak jakoś nie możemy dopasować terminowo ;-(( Pewnie nawet nie
          podzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami bo ja wylot mam 20.06-chyba że na
          lotnisku hahahahahahh.

.............ja również ooooooooooooooogromnie cieszę się z tego wyjazdu i nie
          mogę doczekać się urlopu
          • hubertl Re: Iberotel Palm Garden 03.04.07, 13:53
            Witam,
            Ja też lecę 6 czerwca do Iberotel Palm Garden z dwójką bliźniaków 7 lat
            (chłopiec i dziewczynka). Lecimy z W-wy, na miejscu dzieci z pewnością się
            zintegrują :-)
            • kasi5 Re: Iberotel Palm Garden 03.05.07, 21:35
              Witam, wczoraj właśnie wróciliśmy z Turcji.Było wspaniale!Hotel spełnił nasze
              oczekiwania w 100%.Lecieliśmy z biura jettouristic.Ponieważ byliśmy z dwójką
              dzieci (7 lat i 1 rok) nie nastawialiśmy się na wycieczki.Skorzystaliśmy z
              dwóch: do Side i Green Canyon.Wycieczka do Side była zbyt krótka, mimo iż
              zrezygnowaliśmy z wizyty w sklepach ze skórami.Lepiej wynająć samochód i na
              spokojnie spacerkiem przemierzyć to miasteczko, a nie lecieć z wywieszonym
              ozorem (z wózkiem)na wybojach.Wycieczka do Green Canyon natomiast,podzielona
              była na dwie takie same części, między którymi był obiad i w sumie było to dość
              nudne.Nie jest to tylko moja opinia, lecz większości wycieczkowiczów.Jezioro
              zachwyca szmaragdowym kolorem,ale okolica jest dość monotonna.
              Pogoda idealna, woda trochę zimna w basenach i morzu, ale dzieciakom to nie
              przeszkadzało.Z całą pewnością odchudzić się na tych wczasach nie można było.Z
              bufetów korzystać można prawie na okrągło, pod koniec tygodnia byliśmy
              niemożliwie przejedzeni.Teren wokół hotelu wspaniały, dzieciaki spuszczaliśmy z
              oczu bez obaw, ciągle się ktoś kręcił z obsługi.Dużo rodaków,fajnie się
              zintegrowaliśmy,aż żal, że nie było dla dzieci animacji po polsku, niestety
              tylko po niemiecku i było to dość słabe.
              Trzeba uważać na żołądki, nie pić wody z lodem , bo potem są kłopoty.Jedna mała
              Polka tuż przed wyjazdem, odwodniona trafiła do szpitala.Na szczęście wszystko
              dobrze się skończyło.Dla roczniaka miałam słoiki(zupki, deserki, kaszki)i bardzo
              dobrze zrobiłam.Aczkolwiek podjadał makarony w różnych postaciach + ogórki+
              owoce.Wodę do picia przegotowaną nalewałam z automatu do kawy.Wzięłam też flipsy
              i miśkopty.Na miejscu jest sklepik gdzie można dokupić pampersy, ale takie do
              basenu trzeba wziąć , bo tam nie było.
              Jeśli chodzi o pokoje , też trafiliśmy dobrze, widok mieliśmy na basen, na
              parterze, blisko restauracji.Pokój był rodzinny, ale tylko z wnęką, nie z
              osobnym pokojem.Akurat ze względu na wiek dzieci nie przeszkadzało nam
              to.Faktycznie są pokoje których okna wychodzą na budowę,ale jest to trochę w
              oddali, więc raczej nie uciążliwe(tak mi się wydaje).
              Warto skorzystać również z łaźni tureckiej i wykupić zabiegi(chociaż te
              podstawowe).Fajna sprawa.
              Cóż,mogę polecić ten hotel każdemu, szczególnie rodzinom z dziećmi.
              Pozdrawiam i życzę udanego urlopu!!!
              • Gość: jola Re: Iberotel Palm Garden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 22:52
                chciałam jeszcze dowiedzieć się jak zniósł wasz roczniaczek 3 godzinny lot
                samolotem? nasz jest bardzo ruchliwy, nie posiedzi w miejscu minuty i boję się
                trochę tej podróży.

druga sprawa - czy rzeczywiście nie trzeba brać żadnych ręczników? nawet dla
                malucha do kąpieli? czy ty brałaś?

doczytałam się, że wzięłaś podgrzewacz - a jeśli nie mam to czy jest problem z
                podgrzaniem? daleko do restauracji?

i ostatnie bardzo ważne dla mnie pytanie:
                my jedziemy pierwszy raz na taką wycieczkę i nie mam pojęcia jak to jest z tym
                wyborem pokoi. czy na miejscu proponują najlepszy dla nas, czy sami
                musimy "walczyć" o dogodny dla naszej rodzinki? poczytałam wasze informacje i
                szczerze mówiąc nie orientuję się o co chodzi. poradź coś, proszę.
    • Gość: Miki Re: Iberotel Palm Garden IP: 82.160.33.* 23.02.07, 22:05
      My (tzn ja z żoną i 2 dzieci) wylatujemy 22.06-06.07 z berlina właśnie do tego
      hotelu. Mianowicie odpowiedz dla KIWI, że to zdjęcie przedstawiające suchą
      ziemię i step o którym wcześniej tu wspomniano wynika z tego, że hotel jest nowo
      wybudowany i jescze nie zagospodarowano ogrodu. Tak było rok temu ale już w te
      wakacje powinno być ok. Osoby, które będą w tym hotelu przed nami (tzn. przed
      22.06) lub już w nim były proszę o opinie na mojego e-maila: mikolaj.lopatto@vp.pl.
      • Gość: Miki Re: Iberotel Palm Garden IP: 82.160.33.* 23.02.07, 22:16
        Tak sie rozpisałem to dodam, że warto zaproponować w biurze Tui w Szczecinie,
        Gorzowie albo gdzie indziej możliwość zarezerwowania tego samego urlopu w tym
        samym terminie przez niemieckie TUI. Od paru lat jeżdzimy na urlopy letnie i
        zimowe z tui polskiego, ale vouchera zrealizowanego w niemczech. Plusy są takie
        że może być minimalnie taniej, ale jak wiadomo także niemcy zawsze mają trochę
        lepiej, albo dostaną lepszy pokój albo lepszy stolik w restauracji... Nie zawsze
        tak jest ale jakoś się już przyzwyczailiśmy i tak już jeździmy... Aha, mam
        jescze dylemat czy wybrać Iberotel Palm Garden, czy Blue Waters Club & Resort.
        Do obu hoteli mamy zaproponowany wylot tym samym samolotem... Zna ktoś może
        tamten hotel?? Proszę o wiadomości: mikolaj.lopatto@vp.pl
            • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: 83.238.70.* 12.04.07, 15:58
              Z tymi skórami to pewnie jest tak jak w Tunezji-trzeba zwracać szczególną uwagę
              na jakość wykonania tego typu wyrobów,jedne solidnie wykonane ,drugie nie.Te
              bez zastrzeżeń mają cenę stosunkowo wyższą ,więc chyba wielką okazją to nie
              będzie-ale pamiątką.Jeśli pewnie ktoś ma wielki dar do negocjacji-to i może.Ja
              nie nastawiam się na wielkie zakupy jeśli chodzi o wyr.skórzane.
              Lubię natomiast przywożić z wakacji różnorodne i specyficzne dla danego kraju
              przyprawy,na co i teraz liczę.
              A walutę wezmę mieszaną-Euro i Dolarki.Chyba tak będzie najlepiej ;-)))
                • aniazenia Re: Iberotel Palm Garden 15.04.07, 21:13
                  ja wylatuje 30 maja z Poznania.
                  czy znacie godziny wylotu i powrotu poznaniowego loty.
                  ja wprawdzie jade z jettouristic, bo rezerwowałam dopiero w sobote i nie było
                  już miejsc z tui.
                  czy to pewne ,ze z klubu bingadoo tui moga korzystać goscie innych
                  touropoeratorów . to byłaby wspaniała wiadomosc!!!!!!!!!!
                    • kasi5 do jola 22.04.07, 22:37
                      Witam, dopiero odkryłam to forum.Lecę już w środę 25.04, z Katowic. Też mam
                      rocznego brzdąca i przeraża mnie wizja/a raczej męża/zabierania słoików dla
                      malucha.Ale raczej wyjścia nie widzę.Nie wiem natomiast czy brać bobo-fruty, czy
                      sobie darować?Ja też muszę z Katowic dojechać do Pyrzowic i czeka mnie wyjazd
                      ok. 4.00 :-((( Mam nadzieję,że lot zniesie dobrze, bardziej się martwię o
                      siebie, bo na bank muszę się aviomarinem nafaszerować.Pozdrawiam i do zobaczenia.
              • kasi5 Re: Iberotel Palm Garden 03.05.07, 21:37
                Witam, wczoraj właśnie wróciliśmy z Turcji.Było wspaniale!Hotel spełnił nasze
                oczekiwania w 100%.Lecieliśmy z biura jettouristic.Ponieważ byliśmy z dwójką
                dzieci (7 lat i 1 rok) nie nastawialiśmy się na wycieczki.Skorzystaliśmy z
                dwóch: do Side i Green Canyon.Wycieczka do Side była zbyt krótka, mimo iż
                zrezygnowaliśmy z wizyty w sklepach ze skórami.Lepiej wynająć samochód i na
                spokojnie spacerkiem przemierzyć to miasteczko, a nie lecieć z wywieszonym
                ozorem (z wózkiem)na wybojach.Wycieczka do Green Canyon natomiast,podzielona
                była na dwie takie same części, między którymi był obiad i w sumie było to dość
                nudne.Nie jest to tylko moja opinia, lecz większości wycieczkowiczów.Jezioro
                zachwyca szmaragdowym kolorem,ale okolica jest dość monotonna.
                Pogoda idealna, woda trochę zimna w basenach i morzu, ale dzieciakom to nie
                przeszkadzało.Z całą pewnością odchudzić się na tych wczasach nie można było.Z
                bufetów korzystać można prawie na okrągło, pod koniec tygodnia byliśmy
                niemożliwie przejedzeni.Teren wokół hotelu wspaniały, dzieciaki spuszczaliśmy z
                oczu bez obaw, ciągle się ktoś kręcił z obsługi.Dużo rodaków,fajnie się
                zintegrowaliśmy,aż żal, że nie było dla dzieci animacji po polsku, niestety
                tylko po niemiecku i było to dość słabe.
                Trzeba uważać na żołądki, nie pić wody z lodem , bo potem są kłopoty.Jedna mała
                Polka tuż przed wyjazdem, odwodniona trafiła do szpitala.Na szczęście wszystko
                dobrze się skończyło.Dla roczniaka miałam słoiki(zupki, deserki, kaszki)i bardzo
                dobrze zrobiłam.Aczkolwiek podjadał makarony w różnych postaciach + ogórki+
                owoce.Wodę do picia przegotowaną nalewałam z automatu do kawy.Wzięłam też flipsy
                i miśkopty.Na miejscu jest sklepik gdzie można dokupić pampersy, ale takie do
                basenu trzeba wziąć , bo tam nie było.
                Jeśli chodzi o pokoje , też trafiliśmy dobrze, widok mieliśmy na basen, na
                parterze, blisko restauracji.Pokój był rodzinny, ale tylko z wnęką, nie z
                osobnym pokojem.Akurat ze względu na wiek dzieci nie przeszkadzało nam
                to.Faktycznie są pokoje których okna wychodzą na budowę,ale jest to trochę w
                oddali, więc raczej nie uciążliwe(tak mi się wydaje).
                Warto skorzystać również z łaźni tureckiej i wykupić zabiegi(chociaż te
                podstawowe).Fajna sprawa.
                Cóż,mogę polecić ten hotel każdemu, szczególnie rodzinom z dziećmi.
                Pozdrawiam i życzę udanego urlopu!!!

Wysyłam post drugi raz bo wkleił mi się gdzieś na górze i można przeoczyć :-))))
                • Gość: joda Re: Iberotel Palm Garden IP: 199.67.203.* 04.05.07, 16:36
                  Kilka pytan do kasi5:
                  1 czy to znaczy ze pokoje w "srodkowym" rzedzie sa najsympatyczniejsze?
                  2 czy byl problem z zalatwieniem sobie czajnika bezprzewodowego do pokoju? Jak
                  sobie radziliscie z podgrzewaniem sloiczkow?
                  3 od poczatku sezonu mial byc animator po polsku dla dzieci 3-6 - byl?
                  4 jaka cena pieluch. Czy oplaca sie je targac z Polski?
                  5 co ze sloiczkami dla dzieci - nie ma zadnych w sklepach obok?
                  6 czy sa jakies wycieczki, ktore za taka ekipa (dwoje dzieci: 4 lata i 1 rok
                  mozecie polecic?
                  7 jak z wynajeciem samochodu? Za ile? Czy jest sens? Jakie sa mozliwosci?
                  Pozdr,
                  • kasi5 Do joda 04.05.07, 22:12
                    1.Pokoje w środkowym rzędzie są /chyba/ największe, te w których mieszkałam są
                    równie sympatyczne
                    2.Nie interesowałam się wypożyczeniem czajnika, miałam ze sobą podgrzewacz do
                    słoików i butelek /nabyłam przed wyjazdem/
                    3.Nie było animatora po polsku,nie mam pojecia dlaczego, ale proponowano nam
                    żeby dzieci przyłączyły się do grupy niemieckiej, mój syn nie chciał skorzystać,
                    trafiło mu się dwóch kolegów w tym samym wieku i cały czas był zajęty :-))
                    4.Co do pieluch, lepiej wziąć z polski.W sklepiku na terenie hotelu są , ale w
                    małych opakowaniach (10 szt.-7 euro w rozmiarze midi, 20 szt. w rozmiarze maxi-
                    8 euro)
                    5.Jako takich sklepów obok nie ma, jest 10 min spacerem targ, (odkryliśmy go w
                    ostatnim dniu)i już wtedy słoiki mnie nie interesowały), lepiej radzę wziąć,
                    będziesz spokojna
                    6.w poprzednim poście opisałam dwie wycieczki na których byliśmy, można jeszcze
                    się wybrać na wieczór Turecki, podobno dzieciom w tym wieku się podoba-taniec
                    brzucha, plucie ogniem.Niestety jedna rodzina podtruła się na tym
                    wieczorze-kolacja im zaszkodziła.Reszta wycieczek jest daleko, dzieci w tym
                    wieku nie zniosą 4 godzin autobusem w jedną stronę.Na zewnątz upał, a w
                    autobusach klima wszystkich dobija.
                    7.Z wynajęciem samochodu nie ma najmniejszego problemu, złatwia się to w
                    recepcji, w razie czego rezydent może pomóc.Koszt 39 euro za dzień( nie wiem jak
                    z benzyną-podobno droga)
                    Pozdrawiam
                    7.
                  • magdalodz Re: Iberotel Palm Garden - we wrześniu 07.05.07, 22:47
                    Witam,
                    ja z rodzinką (mąż, 4 i 6 latek - sami faceci) mamy zaklepany wyjazd do tego
                    hotelu 19 września, ciekawa jestem, czy znajdę kogoś lecącego również w tym
                    terminie z Warszawy. Przydałaby się koleżanka - mama do poplotkowania przy
                    drinku z palemką .... Magda
                • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: 83.238.70.* 04.05.07, 21:09
                  Witam.Cięszę się ,że pojawiła się pierwsza zadowolona osoba z pobytu w tym
                  hotelu.

Mam pytanko-My również wykupiliśmy większy pokój z wnęką.Czy ten typ pokoju
                  jest do zniesienia w opcji z 2 dostawkami?Czy lepiej dopłacić na miejscu do
                  rodzinnego z 2 połączonymi pokojami,jeśli bedzie taka możliwość?

Jak wygląda sprawa z czystością w pokojach i restauracji?

Czy jedzonko jest urozmaicone?I czy lody dla dzieci są dostępne przez cały
                  dzień ,czy tylko o określonej godzinie?-ha,ha,ha- to interesuje męską część
                  naszej rodzinki w wydaniu większym i mniejszym ;-D

Czy zjeżdżalnie dostępne są w określonych godzinach?

Czy na terenie hotelu był lekarz i jak wygląda sprawa finansowa takiej wizyty-
                  może słyszałaś co nie co na ten temat?

Czy obsługa prężnie reaguje,czy jest opieszała i trzeba czekać na obsłużenie aż
                  się namyśli i zdecyduje podejść-było to uciążliwe,,do bólu'' w Tunezji?

Jak oznakowane są budynki,,wychodzące'' na budowę-których się wystrzegać ?

Czy dno morskie jest kamieniste-czy konieczne jest obuwie wodne dla dzieci?

Czy w pobliżu hotelu są miejsca do pospacerowania,sklepiki?-czy niestety
                  jesteśmy rzuceni na całkowite odludzie.

A teraz coś dla mnie....ha ha ha -na jakiego typu zabiegi kosmetyczne warto
                  pokusić się i jak wygląda to cenowo?

Ufffff......

Pisz jak najwięcej i opisuj co tylko przyjdzie Ci do głowy,wszyscy czekamy
                  pozdrawiam i dziękuję

• kasi5 do KIWI 04.05.07, 22:44
                    1.Nam wystarczył pokój z wnęką, ale jak tam się wstawi 2 łóżka to może być
                    ciasno, bo nie bardzo da się te łóżka które już są przestawiać.Jeśli jest
                    możliwość zamiany i dopłaty na miejscu to chyba tak będzie lepiej.
                    2.Pokoje są czyściutkie, pokojowa sprząta codziennie, jeśli ktoś nie chce to nie
                    sprząta.W restauracji to samo, "kierownik" sali zawsze jest podczas posiłków,
                    więc wszystko jest jak w zegarku
                    3.Jedzenia jest tak dużo,że naprawdę nie wiadomo czego próbować -lody są od
                    14.30- do 17-tej
                    4.Zjeżdżalnie są cały czas dostępne, nie wolno się kąpać po ciemku (myślę ,że ze
                    względu na ilość wypitego wina do kolacji :-)))
                    5.Jeśli chodzi o lekarza ,to jest punkt medyczny(na szczęście nie musiałam
                    korzystać).Jeśli wizyta jest do 50 euro -to musisz płacić z własnej kieszeni,
                    jeśli powyżej 50 euro to zwraca ci ubezpieczenie w Polsce, jeśli powyżej 200euro
                    to nic nie płacisz -jest to w ramach ubezpieczenia, tak nam to przedstawił nasz
                    rezydent.
                    6.Obsługa podaje tylko wino i napoje i raczej spręża się, także ok
                    7.Budynki nie są oznakowane, ale zespół segmentów po prawej stronie ma takie
                    numery i niektóre z tych numerów wychodzą na budowę, 1201-1234;
                    1301-1334;1401-1434;1501-1534.
                    8. Dno morskie jest kamieniste i lepiej takie obuwie mieć, można też kupić na
                    miejscu, jak zresztą wszystkie dmuchane zabawki, włącznie z wiaderkami itp
                    9.Trochę jest to odludzie,10 minut do 15-tu jest targ , my byliśmy tydzień i
                    wystarczył nam teren hotelu
                    10.Polecam zabiegi podstawowe w łaźni tureckiej, piling, masaż, mycie (hehehe)to
                    jest ok 50 euro , ale można się targować.
                    Jeśli jeszcze coś wam się przypomni pytajcie .Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.
                      • Gość: jo Re: Iberotel Palm Garden IP: 195.136.50.* 05.05.07, 22:34
                        Przeraziła mnie info o budowie obok hotelu. Mówiąc szczerze stawia to pod
                        znakiem zapytania mój wyjazd tam. Przed rezerwacją dzwonilam do biura TUI i
                        mówili że nie ma żadnej budowy obok hotelu!!!!!!!! Czy mogę prosić jakieś
                        dodatkowe info na ten temat. Na jakim etapie ta budowa, w jakiej odleglości,
                        czy wiąże się to z jakąś uciążliwością, itp?
                    • Gość: miuk Re: do Kasi5 IP: 217.197.79.* 07.05.07, 21:39
                      Jak to nie było polskich animatorów? Przecież w katalogu podają, że w grupie 3-
                      6 lat są cały sezon?! Myśmy wybrali ten hotel z myśla o naszym smyku...
                      Napisz proszę, ile trwa transfer z lotniska do hotelu i czy po okolicy da się
                      spacerować z wózkiem (jakie drogi).
                      • magdalodz Iberotel we wrześniu 07.05.07, 23:06
                        Witam,
                        ja z rodzinką (mąż, 4 i 6 latek - sami faceci) mamy zaklepany wyjazd do tego
                        hotelu 19 września, ciekawa jestem, czy znajdę kogoś lecącego również w tym
                        terminie z Warszawy. Przydałaby się koleżanka - mama do poplotkowania przy
                        drinku z palemką .... Magda
                          • kasi5 Re: Do Kasi5 09.05.07, 22:05
                            Witam, z lotniska jedzie się ok. godzinki, możnaby szybciej pewnie, ale po
                            drodze wysadzaliśmy innych turystów, w innych hotelach.Ja leciałam z
                            jettouristic, nie wiem jak jest z Tui.
                            Animacji dla dzieci w jezyku polskim nie było, nie wiem dlaczego.Proszę zapytać
                            w biurze, może to ze względu na kwiecień.
                            Co do budowy: obok hotelu/stojąc przodem do morza/jest wolna, dość szeroka
                            działka i na niej nie ma budowy-tylko pole, natomiast następna działka-jest to
                            budowa jakiegoś kolejnego hotelu.Ponieważ na przylegającej działce nie ma nic ,
                            to budowę widać wyraźnie, mniej za to ją słychać.Nam nie przeszkadzało to
                            zupełnie, ale też mieliśmy pokój z innej strony, więc często na tą budowę nie
                            patrzyłam.
                            Polaków jest sporo,dzieciaki mają raj.
                            Obok "we wsi" jest targowisko i są jakieś ciuchy.Jak nie tam to Manavgat albo Side.
                            Pozdrawiam!
                            • kasi5 Re: Do Kasi5 09.05.07, 22:10
                              Acha, po okolicy średnio się spaceruje bo drogi są fatalne i jak przejeżdża
                              jakiś samochód to sie okrutnie kurzy.Ja spacerowałam z wózkiem po terenie
                              hotelowym /głównie usypiając bąbla/ i było ok.
                                • kasi5 Re: Do Kasi5 11.05.07, 10:15
                                  Jeszcze z ostatniej chwili.Znajomi którzy po naszym wyjeździe zostali jeszcze
                                  tydzień,potwierdzili brak animacji dla dzieci w języku polskim.Turyści /jakaś
                                  rodzina/z następnej grupy która przyjechała,zrobili o to małą awanturkę i
                                  podobno otrzymali darmową wycieczkę do Alanyi.:-))))
                                          • Gość: Beata Re: Iberotel Palm Garden IP: *.marsoft.net 11.05.07, 23:25
                                            ja jeszcze mam pytanko. wylatujemy w środę i zastanawimy się jak to jest z
                                            wnoszeniem na pokład napojów - myślę o piciu dla trzyletniego dziecka. zgodnie
                                            z przepisami można mieć tylko 100 ml, czy dla dzieciaków są jakieś wyjątki? i
                                            czy ewentualnie na pokładzie coś dają albo można kupić?
                                            z góry dzięki
                                            Beata
                                            • kasi5 do Beata 12.05.07, 14:36
                                              Ja miałam herbatkę w butelce niemowlęcej i do tego zapieczętowanego
                                              Bobofruta.Weszłam z tym spokojnie na pokład, miałam to w torbie
                                              podręcznej.Zabierali tylko butelki z colą, wodą mineralną.Ale po odprawie można
                                              sobie kupić coś do picia(colę, wodę) w bezcłowym sklepiku.Na pokładzie jest
                                              tylko herbata lub kawa.
                                          • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: 83.238.70.* 12.05.07, 07:43
                                            Obawiam się ,że powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku z hotelu Lindos
                                            Princess Beach-tam też animatorka spóżniła się.Tylko termin animacji był
                                            określony na konkretną datę.Niemieckie BADINGOO JUŻ DAWNO DZIAŁAŁY. A w tym
                                            roku nie jest to określone,bo ''początek sezonu"i''okres wakacyjny"-dla
                                            starszaków można różnie rozumieć...np. 23.06 -6 kl., 25.06-podstawówka , 01.07-
                                            ogólnie itd.

Ja poprosiłam o szczegółowe sprecyzowanie terminu animacji w jęz.pol.,aby
                                            wiedzieć i móc to w razie czego egzekwować.Mam nadzieję,że wszystko się
                                            wyprostuje...
                                              • Gość: KIWI Re: Iberotel Palm Garden IP: 83.238.70.* 13.05.07, 22:07
                                                Cześć Ziomal !!!
                                                Widzę, że potrzebny Ci Aviomarin... w wersji Turbo-Max.
                                                Przytoczymy Ci wraz z mężem kilka rad, jak pokonać ten ciężki lot do naszego
                                                hoteliku ;-00

-ważnym aspektem tego zagadnienia jest odpowiednie znieczulenie organizmu -tu
                                                polecamy intensywne przygotowania już miesiąc przed wylotem

-radzimy wielokrotne obejrzenie filmów z seri ,,Turbulencja";,,Pasażer
                                                93";,,Plan lotu";,,Trójkąt Bermudzki";,,Czy leci z nami Pilot";i kultowy jakże
                                                instruktażowy film ,,Ślicznotka z Memphis''-z instruktażem ręcznego
                                                wypuszczenia podwozia....

-wskazany zakup,,antystresowego cycka"dostępnego na portalu All....-ściskaj ile
                                                chcesz i jak chcesz

-pod żadnym pozorem nie odpinaj pasa podczas lotu

-nie otwieraj okien... gdy klima siądzie

-nic nie jedz i nic nie pij-to żle wpływa na komfort lotu

-przebywaj w toalecie wyłącznie pod opieką Stewardesy-ktoś musi Cię odessać
                                                kiedy się zasiedzisz

-podczas podchodzenia do lądowania -zaprzyj się mocno nogami w fotelu i zanuć
                                                jakąś piosenkę ,,Grupy Operacyjnej"

-PO WYLĄDOWANIU !!!-NARESZCIE JEEEEEE !!!-sprawdz dokładnie ,czy cały Twój
                                                bagaż porozrzucany po turbulencji trafił na miejsce

Po zastosowaniu powyższych, delikatnych rad-DASZ RADĘ !!!!!

Ps.Pozdro dla Ciebie i Twojej ,,Gwiazdki''-KIWI i Candyman-do zobaczenia na
                                                miejscu ;-D
                                              • kasi5 do Marcinek 13.05.07, 22:51
                                                Lot był całkem w porządku, chociaż dla męża lądowanie na lotnisku w Turcji było
                                                /jak to określił/ brawurowe.Mnie przypominało lądowanie IŁ-a przed laty w
                                                Belgii.:-))) Całość lotu bez zarzutu, a powrót zupełnie w porządku, bez żadnych
                                                sensacji.Pozdrawiam.
                                                P.S.Kanapki można wziąć.