Dodaj do ulubionych

Rovinj - Istria

26.06.16, 17:51
Witam wszystkich podróżujących do Chorwacji. W tym roku wybieram się tam po raz pierwszy i proszę o podpowiedź w kwestii noclegów. Czy można jechać w ciemno (3 osoby dorosłe w dniach 21.07-30.07). Znalazłam wiele ofert noclegów, zarówno mieszkania, jak i apartamenty w cenach od około 55 euro za noc. Jakie są ceny noclegów w tym rejonie? Czy to dużo - czy cena jest podobna na miejscu? Piszcie proszę swoje opinie i rady dot. wyjazdu w tamten region ;) A może ktoś może polecić jakieś kwatery? Jaki jest Rovinj? Szukam niedużego starego miasteczka, gdzie wieczorami będzie gdzie wyjść - promenada, restauracje i meriny :)

Udanych wakacji ;)
Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: Rovinj - Istria 26.06.16, 22:10
      Moim zdaniem Rovinj to świetne miejsce, a ceny znalezionych kwater są bardzo dobre...
      W lipcu nigdy bym w ciemno nie jechał, lepszej ceny się nie uzyska, a tylko zestresuje...
      • anucha80 Re: Rovinj - Istria 27.06.16, 18:06
        Dziękuję za odpowiedź :) Miejsc coraz mniej więc chyba nie ma co zwlekać - czas rezerwować i czekać :)
    • travelistapro Re: Rovinj - Istria 29.06.16, 17:57
      Ceny za apartament 50 Euro w maju/ w sezonie raczej więcej. Rovinj jest super -poprostu bajka
      travelistapro.wordpress.com/2016/06/26/istria-rowerowo/
      W maju pojechaliśmy w ciemno i nie było problemu. Zawsze można się targować i zawsze się coś znajdzie.
      • cytruska1 Re: Rovinj - Istria 21.07.16, 17:26
        Właśnie jestem w Rovinj. Az szkoda ze urlop się już kończy! Miasteczko śliczne, godzinami mogłabym spacerować po tych uliczkach na starówce i starym mieście. Aczkolwiek wieczorem robi się tam tłok i lepiej pospacerować na południe wzdłuż portu, chyba że się lubi tłumy spa erujace w prawo i lewo. W ciągu dnia jest spokojnie bo większość się smazy ;)
        Przy głównym deptaku jest włoska lodziarnia, mają genialne lody z automatu! Chyba 8 albo 9 smaków i oczywiście tradycyjne tez maja. Kosztują 1 kune więcej za to są 2x większe!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka