IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 20:16
Cześć, czy ktoś był w tej miejscowości? Jakie wrażenia? A może ktoś wie o
apartamencie pani Pavković?
Obserwuj wątek
    • Gość: wal Re: Klenovica IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 03.06.02, 22:09
      Byliśmy we wrześniu. Maleńka miejscowość, kilku rybaków, kilu turystów (po
      sezonie).Mieliśmy pokój z widokiem na morze (ok. 20 m odległości)i wyspę Krk.
      Widok szczegółnie piękny o zachodzie( słońce chowało sie na wyspę)i na leżącą
      nie opodal podświetloną miejscowość Novi Vinodolski. Można robić wypady do
      Rijeki, Plitwickich j. i do Senj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka