Gość: Asia IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.02, 20:16 Cześć, czy ktoś był w tej miejscowości? Jakie wrażenia? A może ktoś wie o apartamencie pani Pavković? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wal Re: Klenovica IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 03.06.02, 22:09 Byliśmy we wrześniu. Maleńka miejscowość, kilku rybaków, kilu turystów (po sezonie).Mieliśmy pokój z widokiem na morze (ok. 20 m odległości)i wyspę Krk. Widok szczegółnie piękny o zachodzie( słońce chowało sie na wyspę)i na leżącą nie opodal podświetloną miejscowość Novi Vinodolski. Można robić wypady do Rijeki, Plitwickich j. i do Senj. Odpowiedz Link Zgłoś