IP: 83.238.160.* 30.06.05, 10:19
Chcemy udać się właśnie na ten półwysep, wyjazd w niedzielę rano. Które
miasteczko na pOLwyspie jest godne polecenia?
Obserwuj wątek
    • Gość: zbynek Re: Peljesac IP: *.c151.petrotel.pl 30.06.05, 10:32
      pod każdym względem Orebic.
      • Gość: mada Re: Peljesac IP: 83.238.160.* 30.06.05, 11:20
        dziękuję bardzo
        • Gość: ktos Re: Peljesac IP: 213.199.219.* 30.06.05, 11:46
          orebic
    • Gość: dami Re: Peljesac IP: 193.59.95.* 30.06.05, 13:38
      Zależy kto, czego szuka. Orebic to kurort, hotele, kwatery, konoby, cukiernie,
      sklepy, zatłoczona plaża - kombinat turystyczny. Ja szukam spokoju, więc byłem
      w maleńskim miasteczku na końcu półwyspu (dalej nie ma drogi) Lowiste, to
      dopiero jest senna atmowsfera południa. Poczta, 1 biuro turystyczne, 4 konoby,
      1 kawiarnia, 2 sklepy, cisza i spokój, tylko przydomowe kempingi i prywatne
      apartamenty, marina, ograniczony ruch samochodów do godzin przedpołudniowych i
      najważniejsze mało turystów.
      Jest jeszcze przed Orebicem, od strony lądu, miejscowość z piękną plażą, ale
      nie pamiętam tylko nazwy.
      • drzejms-buond Re: Peljesac 30.06.05, 14:14
        fakt! orebic to deptak, cos jak nasze za przeproszeniem międzyzdroje...
        ale ucieć baaardzo łatwo. i wszyscy kłębią się na plaży głównej a nie wiedzą(?)
        że obok puściutko i plaża z piaskiem... dziwne te ludzie jakieś...
        no i do Korculi stad bliziutko!!!!
        Ogólnie Orebicz bardzo miło wspomninam choć tłumów nie lubię..ale kto mi każe
        łazić o 20.00 na deptak?
        • Gość: Mada Re: Peljesac IP: 83.238.160.* 01.07.05, 10:01
          Dzięki za informacje, ja także nie lubię tłumów, plaża z piaskiem - super -jadę
          z siedmiolatkiem.Chyba Orebic odpada, wybiorę ciszę i spokój gdzieś obok.
          Napiszcie coś jeszcze.
        • Gość: kinga Re: Peljesac IP: 83.238.160.* 01.07.05, 14:17
          plaża z piaskiem suuper, właśnie tego szukałam
    • krowi_cycek Re: Peljesac 01.07.05, 10:13
      moze i Oribic jesli chodzi o wypoczynek, natomiast wieczorami ja bym uciekal do
      Ston, maja swietne restauraje i podaja wyborne specjaly morza :)) Poza tym
      oswietlone mury miejskie robia swietne wrazenie
    • Gość: zbynek Re: Peljesac IP: *.c151.petrotel.pl 01.07.05, 14:37
      wybierając apartament na początku Orebica mzsz spokój,ciszę,blisko piaszczystą
      plaże.Kto chce zapachu kurortu ten wybiera apartament przy promenadzie lub
      na końcu OREBICA - w pobliżu hotelu Bellevue.Tak,że wszyscy mogą bc zaspokojeni
      i ci lubiący gwar, i ci ceniący spokój , ciszę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka