martaj007 10.07.08, 18:08 czesc wam chce jechac do chorwacji na baske ale nie wiem gdzi szukac miejsc czy ktos by mi doradzil? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jaco Re: czesc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.08, 21:01 Są spore szanse, że to będzie post miesiąca. Odpowiedz Link Zgłoś