28.02.07, 15:25
i kto jest miszcz? '-)))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • tora83 Re: 6000 28.02.07, 15:39
      Oszzzz Tyyyyyyy !!!!
      • wustyle Re: 6000 28.02.07, 15:54
        kurcze no jak sie czlowiek udziela na forum to potem jest miszcz!
        a moj miszcz kazal mi unikac niepotrzebnych walkow!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka