Dodaj do ulubionych

Miłośnicy Krety!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.04, 18:38
Kto kocha Kretę, za co i dlaczego? Które miejsca wzbudzają w Was wyjątkowe
wspomnienia (nie chodzi tu o miejsca godne zwiedzenia, typowe turystycznie)?
Kto wraca tam jak tylko ma taką możliwość? A może ktoś tam mieszka na stałe?
Obserwuj wątek
    • Gość: Atina Re: Miłośnicy Krety! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.04, 19:41
      Nie ma miłośników Krety??? Cóż, trudno. Za to dużo miłośników narzekania,
      marudzenia, itd, itp. Już nie jestem ciekawa waszych wypowiedzi ! Żegnam!
      Piszcie dalej o karaluchach :))
      • gale od admina 09.10.04, 21:37
        Moze wystarczy po prostu poczytac o czym piszemy na tym Forum?

        BTW, serdecznie bolejemy nad tym, ze nie jestes juz ciekawa naszych wypowiedzi.
        Moim zdaniem czas zamknac to Forum skoro Atina nie jest juz zainteresowana...
        • Gość: Atina Re: od admina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 12:24
          Prosze, prosze.. jakie admin-gale zaczął dawać mądre rady "wystarczy
          poczytać" ?? Niesamowite! Chyba nie wpadłabym na to !!! A zamykaj co chcesz i z
          kim chcesz !
          • gale Re: od admina 11.10.04, 12:54
            > gale zaczął dawać mądre rady "wystarczy
            > poczytać" ??

            Zaczalem? Wybacz ale te rady daje juz od okolo dwoch lat.


            > Niesamowite! Chyba nie wpadłabym na to !!!

            Tak przypuszczalem, stad moja skromna sugestia.

            Milego,
            • arwena Re: od admina 11.10.04, 14:11
              oj gale,
              generalnie zgadzam sie z Twoim pierwszym postem w 100% a nawet wiecej, ale
              ciagniecie dyskusji... nie przystoi

              Atino - wpadasz do obcego grona i obrazasz je? nieladnie.
              • gale Re: od admina 11.10.04, 16:52
                Tez racja :)
                W takim razie z mojej strony EOT.

                Milego,
                • Gość: cs ojoj IP: 195.215.5.* 12.10.04, 13:30
                  panienka Atina sie obrazila i poszla do domu
                  skoro nie jestes juz ciekawa, to ci nic nie napisze
                  po co w ogole zaczynasz temat, jak nie potrafisz sie zachowac, smarku
    • Gość: Ellinida Re: Miłośnicy Krety! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.04, 20:57
      ja ocha krete, bo jest jedynym miejscem gdzie sie dobrze czuje. i bede tam
      mieszkac za dwa lata wiec jestem vardzo sczesliwa z tego powodu, kto nigdy nie
      byl na krecie niech jedzie a na pewno poczuje ze to jego dom...
      • Gość: Marek Re: Miłośnicy Krety! IP: *.bchsia.telus.net 18.10.04, 03:39
        Mieszkalem na Krecie 2lata 87-89 az do czasu wyjazdu do Kanady.Caly czas
        mieszkalem w Agia Galini bajkowym miasteczku w poludniowej czesci Krety.To byly
        cudowne czasy lezka sie w oku kreci kiedy teraz w zimnej Kanadzie ogladamy z
        zona czasami zdjecia z tamtych lat a na nich cudowna Krete.W przyszlym roku
        jedziemy cala rodzina tzn.ja zona i syn urodzony juz w Kanadzie zobaczyc raz
        jeszcze ten przepiekny zakatek swiata no i pokazac synowi miejsca naszej
        greckiej emigracji.
    • Gość: kakofoniks Re: Miłośnicy Krety! IP: *.retsat1.com.pl 12.10.04, 16:08
      jedzenie
      • Gość: Gościu Re: Miłośnicy Krety! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 21:53
        A nie karaluchy ?:))) Nie możliwe:)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka