09.07.05, 14:51
Jade z rodzina do Grecji (Ateny) wybrałem nastepujaca trase :Slowacja ,
Wegry ,Serbia Czarnogora , Chorwacja - Grecja . Czy to dobry pomysł.
Obserwuj wątek
    • Gość: All Re: grecja IP: 213.199.197.* 10.07.05, 22:37
      Witam,
      trasa wydaje sie ok, choc nie widze chyba sensu w jechaniu przez Chorwacje.
      Dlaczego nie przez Bułgarie lub Rumunię? Wrociłam 8 dni temu trasą Grecja-
      Bułgaria-Jugosławia-Węgry-Słowacja-Czechy i droga raczej jest ok, drogi dobre,
      duzo autostrad, czesc niestety slono platna.
      Pozdrawiam
      Ala

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka