Gość: voyy IP: 195.205.183.* 16.09.02, 08:08 Lecę z BigBlue do Matali - hotel Europa. Czy ktoś był w tymże obiekcie? Jakie wrażenia z samej Matali? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj