IP: 212.160.172.* 09.08.06, 14:06
Korfu Ag.Gordis hotel Alonakia - był Ktoś może? Proszę o informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: Rezydent z Korfu Re: Korfu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.06, 16:18
      Mily rodzinny hotel, jeszcze w posiadaniu Ecco.Sierpien ok,we wrzesniu
      gorzej.Pozdrawiam
    • Gość: Marcin Re: Korfu IP: *.echostar.pl 11.08.06, 12:31
      Ja byłem

      Jest już wątek założony przez Biankę
      zapraszam do lektury ;)

      pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka