Gość: Małgosia IP: 212.160.172.* 09.08.06, 14:06 Korfu Ag.Gordis hotel Alonakia - był Ktoś może? Proszę o informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rezydent z Korfu Re: Korfu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.06, 16:18 Mily rodzinny hotel, jeszcze w posiadaniu Ecco.Sierpien ok,we wrzesniu gorzej.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Korfu IP: *.echostar.pl 11.08.06, 12:31 Ja byłem Jest już wątek założony przez Biankę zapraszam do lektury ;) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś