Gość: piter
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
30.06.07, 17:54
czemu wszyscy podniecaja sie taka komerchą jak rodos czy kreta....pelno tych
waztkow tutaj...przeciez to zwykle kurorty zawalone turystami gdzie grecje
prawdziwa zobaczysz jak sobie narysujesz... przeciez sa inne wyspy cudne gdzie
naprawde mozna zobaczyc wyjątkową grecje i zakosztowac slicznych plaz itp. czy
zakynthos, mykonos, thassos, kos, korfu,santorini - czyli mnie popularne
wyspy, sa gorsze?moim zdaniem o wiele piekniejsze. a wszyscy pchaja sie do
tych wyklepanych rodos i kreta, gdzie trzeba sie przciskac pomiedzy niemcami i
anglikami...czy myslicie ze czyms wyjatkowym jest spedzenie wakacji w tych
turystycznych stolicach?