Gość: Lulu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 18:07 Witam. Lecę z facetem na Majorkę (Alcuda) 20.07 (Hotel Piscis) All inclusive- może ktoś również? Jakie wrażenia z pobytu? Hotel organizuje jakieś wieczorki taneczne? Jak obsługa? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj