Dodaj do ulubionych

Hotel Piscis

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 18:07
Witam. Lecę z facetem na Majorkę (Alcuda) 20.07 (Hotel Piscis) All inclusive- może ktoś również?
Jakie wrażenia z pobytu? Hotel organizuje jakieś wieczorki taneczne? Jak obsługa?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka