Dodaj do ulubionych

Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!!

14.08.04, 15:34
morze uczyn ze niego chymn waszego fanklubu D&S? albo naszego foróma???
Obserwuj wątek
    • dzika_mumia_z_bagien No pszeciesz jezd we wontku 14.08.04, 15:38
      No pszesziesz we wontku "Nowa pjosenka dla DODY" som dwa songi ku czci naszej
      ukochanej. A morze cos sie nie popsulo i moja tfurczosc sie skasowala????
      Mam nadzieje, rze nie...
    • powerpuffgirl Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 15:40
      o ja! znalazłam tom nofom we innym wontku! ale stajli....
    • powerpuffgirl Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 15:44
      dobra a co ze chymnem?
      • dzika_mumia_z_bagien Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 15:53
        Jak zpadnie na mnje kolejne nathnienie, to napisze chym. Ale musi byc wzniosy i
        oddawac czesc naszej boskiej Dodi.
        • fritzek Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 18:29
          mómjo!
          mósimy to zekonóltować ze pszewodniczoncom.no i wogle to we jagim stajlu ma
          bydź ten chymn?
          bo ja mam pare rymuf:

          patż na mnie ile hceż
          ale mje nie dostaniesz
          i tatółarz na terz
          za bardzo dórzy kesz

          mam sóper góst
          mam sóper bjózd
          i chery bląd mam
          i sram na hłam

          koham muj bjózd z silikonó
          bez niego nie wyszłabym z domó
          koham me rurzofe szpony
          i koham mejkapó tony

          pjeńkna jezdem sexofna jezdem
          powalam misiaczguf jednym gestem(tu doda pokazuje faka)

          mam nacieje rze siem pszydadzom te rymy

          cmoxy!!!
          • dzika_mumia_z_bagien Fritzek!!!! 14.08.04, 18:51
            Genialne te rymy!!!!!!
            Natchnelas mje i napisalam caly chymn.
            Bendzie we osobnym wontku rzeby nie zostal pszypadkiem pominienty.
            Aj law ju!!!!
            • e_katt jezdeście nie samowite!! 14.08.04, 23:31
              Ciefczinki,
              jesteście takie tfurcze,
              rze ja was normalnje coras bardziei i bardziei low!

              Zdolne z was bestje, rze normalnje odpadam..
              Jag to dobże, miedź taki fahowy zarzond
              (poprostó: właściwe osoby na właściwym mjescó!!)

              Pozdrufka
              kiss*

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka