powerpuffgirl 14.08.04, 15:34 morze uczyn ze niego chymn waszego fanklubu D&S? albo naszego foróma??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzika_mumia_z_bagien No pszeciesz jezd we wontku 14.08.04, 15:38 No pszesziesz we wontku "Nowa pjosenka dla DODY" som dwa songi ku czci naszej ukochanej. A morze cos sie nie popsulo i moja tfurczosc sie skasowala???? Mam nadzieje, rze nie... Odpowiedz Link
powerpuffgirl Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 15:40 o ja! znalazłam tom nofom we innym wontku! ale stajli.... Odpowiedz Link
powerpuffgirl Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 15:44 dobra a co ze chymnem? Odpowiedz Link
dzika_mumia_z_bagien Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 15:53 Jak zpadnie na mnje kolejne nathnienie, to napisze chym. Ale musi byc wzniosy i oddawac czesc naszej boskiej Dodi. Odpowiedz Link
fritzek Re: Mumjo pokasz tekst pjosenki dra Dody!!! 14.08.04, 18:29 mómjo! mósimy to zekonóltować ze pszewodniczoncom.no i wogle to we jagim stajlu ma bydź ten chymn? bo ja mam pare rymuf: patż na mnie ile hceż ale mje nie dostaniesz i tatółarz na terz za bardzo dórzy kesz mam sóper góst mam sóper bjózd i chery bląd mam i sram na hłam koham muj bjózd z silikonó bez niego nie wyszłabym z domó koham me rurzofe szpony i koham mejkapó tony pjeńkna jezdem sexofna jezdem powalam misiaczguf jednym gestem(tu doda pokazuje faka) mam nacieje rze siem pszydadzom te rymy cmoxy!!! Odpowiedz Link
dzika_mumia_z_bagien Fritzek!!!! 14.08.04, 18:51 Genialne te rymy!!!!!! Natchnelas mje i napisalam caly chymn. Bendzie we osobnym wontku rzeby nie zostal pszypadkiem pominienty. Aj law ju!!!! Odpowiedz Link
e_katt jezdeście nie samowite!! 14.08.04, 23:31 Ciefczinki, jesteście takie tfurcze, rze ja was normalnje coras bardziei i bardziei low! Zdolne z was bestje, rze normalnje odpadam.. Jag to dobże, miedź taki fahowy zarzond (poprostó: właściwe osoby na właściwym mjescó!!) Pozdrufka * Odpowiedz Link