Dodaj do ulubionych

Gdzie mieszkać w Las Vegas??

IP: *.pl / *.pl 31.01.05, 15:45
Prosze, pomozcie mi, jesli ktos z Was byl juz kiedys w Las Vegas i mieszkał
tam, jesli znacie jakies miejsca gdzie mozna sie zatrzymac, szukam jakiegos
niedrogiego, bezpiecznego miejsca na ok. 4 miesiace, ale raczej chyba nie
chcialabym mieszkac w 6 osob w jednym malym pokoju, tym bardziej, ze jedziemy
z chlopakiem we dwojke i dopiero szukamy kogos kto chcialby z nami
zamieszkac. Wylatujemy na poczatku czerwca na W&T.
Z gory dziekuje za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Re: Gdzie mieszkać w Las Vegas?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 10:41
      My rowniez chcemy leciec do las vegas, ale w maju. ja bylem juz rok temu i
      wiem, gdzie sa tanie apartamenty do wynajecia.Mozemy sie jakos kontaktowacc,ale
      musisz wyslac mi e-maila. Oto moj arczi_mobil@o2.pl
      • Gość: maciej [...] IP: 217.204.97.* 09.02.05, 11:03
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • polished Re: Gdzie mieszkać w Las Vegas?? 10.02.05, 13:07
        jakies wyobrazenie o cenach mozna zdobyc przez www.rentnet.com

        mr p
        • Gość: Matt Re: Gdzie mieszkać w Las Vegas?? IP: *.dialup.mindspring.com 10.02.05, 17:24
          Polecam stog siana na prerii. Tanio i swieze powietrze.
    • Gość: bijata na harmonie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.05, 19:06
      Harmon Island Apartments
      370 East Harmon Ave
      89109 Las Vegas
      bez babrania sie w kaucje i historie wynajmu. najmniejszy apartament to ok 400$
      za miesiac. bez przesadnych luksusow, ale wszystko co trzeba jest (pralnia i
      basen). za to trzeba ze soba zabrac posciel i naczynia, albo, jak ja, kupic
      spiwor za 8$ w walmarcie i garnki za dolara. harmon jest blisko stripa, a latem
      mieszka tam kupa polakow.
      w vegas nigdzie nie jest bezpiecznie, o tym sami sie przekonacie, a na harmonie
      prostytutki i dealerzy sa bardzo przyjaznie nastawieni. tak sobie zartuje
      troche... mieszkalam tam przez 5 miesiecy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka