Gość: on_30
IP: 4.67.40.*
01.06.05, 16:18
Od miesiaca jestem w USA na wizie imigracyjnej, otrzymalem juz zielona karte
z biura imigracyjnego, natomiast wciaz nie mam numeru social security,
chociaz mieli mi doslac w ciagu 3 tygodni. Mam juz oferte pracy jednak bez
numeru nie ma szans, prosze poradzcie mi co mam zrobic, nie mam za bardzo
mozliwosci zeby sie kogos tutaj poradzic wiadomo jak to jest na poczatku w
obcym swiecie. Dzieki za wszelka pomoc. Pozdrawiam.