rogatadusza
23.04.06, 21:56
Wlasnie wpadlam na pomysl, zebysmy tu pod tym watkiem wklejali zdjecie z
opisem naszego ulubionego miejsca w NY, moze to byc jakas ulica , albo
kafejka , albo ulubiony sklep, albo ulubiony fragment jakiejs drogi, paralnia
do ktorej chodzimy raz w tygodniu, cos z czyms sie zzylismy, miejsce gdzie
lubimy bywac, czesto zagladamy nie musi byc piekne, ale musi byc nowojorskie.