Dodaj do ulubionych

Mam pomysla

23.04.06, 21:56
Wlasnie wpadlam na pomysl, zebysmy tu pod tym watkiem wklejali zdjecie z
opisem naszego ulubionego miejsca w NY, moze to byc jakas ulica , albo
kafejka , albo ulubiony sklep, albo ulubiony fragment jakiejs drogi, paralnia
do ktorej chodzimy raz w tygodniu, cos z czyms sie zzylismy, miejsce gdzie
lubimy bywac, czesto zagladamy nie musi byc piekne, ale musi byc nowojorskie.
Obserwuj wątek
    • bugsior Re: Mam pomysla 23.04.06, 22:40
      hmm, super pomysl! jednak bedzie to chyba musial byc link do zdjecia, bo same zdjecia mozna wklejac
      jedynie na forach do tego przeznaczonych, o ile sie nie myle.
      • rogatadusza Re: Mam pomysla 23.04.06, 23:32
        bugsior napisał:

        > hmm, super pomysl! jednak bedzie to chyba musial byc link do zdjecia, bo same
        z
        > djecia mozna wklejac
        > jedynie na forach do tego przeznaczonych, o ile sie nie myle.
        >
        > Tego nie wiem, trzeba by sie zorientowac, ale przez takie zdjecia i opisy
        lepiej poznamy NY.Jak pierwszej osobie uda sie wkleic zdjecie to znaczy ze
        mozna. A wiec apartaty do reki i wklejamy!
    • ampolion Re: Mam pomysla 24.04.06, 04:27
      O jedno "a" za dużo.
      • rogatadusza Re: Mam pomysla- Do Ampoliona 24.04.06, 05:13
        ampolion napisał:

        > O jedno "a" za dużo.


        nie poznalas/es sie na zarcie, to zartem tak napisane jest, wszyscy wiemy jak
        poprawnie wyrazac sie po polsku i jak odmieniac "pomysl" przez przypadki.
        Celowo tak napisalam, zeby bylo weselej.
        • f.l.y zdjęcia 27.04.06, 15:46
          możecie wklejać swoje zdjęcia pod poniższym adresem www. a potem jak już
          zdjęcie będzie na tej stronie - przekopiować adres www zdjęcia do swojego postu
          tutaj....

          imageshack.us/
          • f.l.y Re: zdjęcia 27.04.06, 15:49
            potem wybierzecie opcję 'pokaż przyjaciołom' czy jakoś tak i już...

            proszę bardzo..port Dalba w Giżycku :)

            img241.imageshack.us/my.php?image=dalba24id.png

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka