edit_ka07
23.06.06, 05:57
jestem nową mamą w Stanach :) jesteśmy tu od półtora miesiąca, ostatecznie
wylądowaliśmy w Dallas, choć początkowo był NY jako przystanek, potem
California okolice San Diego jako miejsce docelowe,ale że nie wyszło (a
szkoda bo ocean i klimat zachwycający) to probujemy życia w Teksasie.Tam
gdzie praca tam i my ;)
Oj napodróżowało się to nasze biedne dziecię w ostatnich tygodniach.Nasza
mała Maja ma 10 miesięcy, w miesiącu kiedy zaszłam w ciążę wysłaliśmy
aplikacje na loterię o GC i.... choć obydwie "sprawy" były spontaniczne i do
końca nie planowane to wypaliły w 100%. I w ten sposób nasza trójeczka tu się
znalazła.
Bardzo się cieszę z tego forum, początkowo byłam przerażona jak ja sobie tu z
małą i jej opieką poradzę, ale widzę że można na Was liczyć i w razie
potrzebnych rad i informacji mam się do kogo zwrócić.
Za co z góry dziękuję :)Pozdrawiam
E.