mmluna7
23.06.06, 20:55
Witam wszystkie mamy. Jestem tu od kilku lat, mam "tutejszego" meza, jestesmy
bardzo szczesliwi. Chcielibysmy miec juz dzieci, ale na razie nie moge sobie
tego wyobrazic ze wzgledow finansowych. Maz ma dosyc dobrze platna prace, ja
tez pracuje. Koszty zycia i opieki nad dziecmi sa tu jednak tak wysokie, ze
nie moge sobie wyobrazic jak bedziemy mogli sobie pozwolic na zalozenie
rodziny. Nawet gdymy pracowala normalnie na pelny etat po urodzeniu
dziecka, "child care center" pochloneloby polowe mojej pensji, nie mowiac juz
o nani. Jak wy to robicie? Czy wiekszosc mam pracuje, czy jestescie w domu?
Kto zajmuje sie waszymi dziecmi? Z gory dziekuje za wszystkie zlote rady.