Dodaj do ulubionych

maroko4u=allmaroko

20.06.14, 21:24
Witam zainteresowanych,

Maroko4u to allmaroko. Moja strona www.allmaroko.pl jest obecnie w modernizacji prosze o troche cierpliwosci. Mam nadzieje ze to kwestia kilku dni.
Obserwuj wątek
    • raff1322 Re: maroko4u=allmaroko 01.07.14, 21:06
      maroko4u napisał:

> Witam zainteresowanych,
      >
      > Maroko4u to allmaroko. Moja strona www.allmaroko.pl jest obecnie w modernizacji
      > prosze o troche cierpliwosci. Mam nadzieje ze to kwestia kilku dni.

A od dawna nie działa link z informacjami o wycieczce do Bou Jerif

--
      www.naszepodroze.wix.com/rafdor
        • raff1322 Re: maroko4u=allmaroko 01.07.14, 23:48
          maroko4u napisał:

> Strona jest obecnie w modyfikacji. Wycieczka do Bou Jerif zostala juz usunieta
          > z mojej oferty.
          > Pozdrawiam

Uuu, a mógłbym wiedzieć z jakiego powodu? Wydawało to mi się ciekawą (i krótszą) alternatywą dla dość długiej wycieczki na Sahare.

--
          • maroko4u Re: maroko4u=allmaroko 02.07.14, 11:30
            Alez skad! Ta wyciczka w porownaniu do Sahary ma sie jak piesc do oka :-) bou Jerif to zadna Sahara. Bez porownania.
            Moim zdaniem oraz z opinii turystow ktorzy w tej wycieczce uczestniczyli nie jest ona na tyle ciekawa, by z niej skorzystac. Poza tym stosunkowo droga do dwudniowego Marrakechu czy tez wycieczki na Sahare. Podczas wycieczki na Sahare, krajobrazy sa przepiekne, a podczas wycieczki do Bou Jerif…po krotkim czasie staja sie monotonne. Tak jak wczesniej pisalem jest to moje zdanie jak i wiekszosci turystow z ktorymi ta wycieczke robilem. Komus moze sie podobac, ale w Maroku jest tyle pieknych miejsc, ze spokojnie mozna sobie ta wycieczke darowac.

Pozdrawiam
            • raff1322 Re: maroko4u=allmaroko 02.07.14, 12:18
              Rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie.
              Moje wrażenie było oparte tylko na opisach (również na allmaroko.pl, kiedy opcja BouJerif jeszcze była dostępna). A jako alternatywe uważałem, że może być dobra gdyż jest krótsza - obawiam się tej całodniowej trasy ze względu na nasze dzieci (5 i 10 lat). Chyba że jest po drodze duże urozmaicenie.
              Pozdr.

maroko4u napisał:

> Alez skad! Ta wyciczka w porownaniu do Sahary ma sie jak piesc do oka :-) bou J
              > erif to zadna Sahara. Bez porownania.
              > Moim zdaniem oraz z opinii turystow ktorzy w tej wycieczce uczestniczyli nie je
              > st ona na tyle ciekawa, by z niej skorzystac. Poza tym stosunkowo droga do dwud
              > niowego Marrakechu czy tez wycieczki na Sahare. Podczas wycieczki na Sahare, kr
              > ajobrazy sa przepiekne, a podczas wycieczki do Bou Jerif…po krotkim czasi
              > e staja sie monotonne. Tak jak wczesniej pisalem jest to moje zdanie jak i wiek
              > szosci turystow z ktorymi ta wycieczke robilem. Komus moze sie podobac, ale w M
              > aroku jest tyle pieknych miejsc, ze spokojnie mozna sobie ta wycieczke darowac.
              >
              > Pozdrawiam

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka