IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 17.08.03, 19:51
witam
jako ze firmy "pomagajace" przygotowac aplikacje na kolejna edycje zaczely
juz ostra sie reklamowac mam nasteopujace pytanko czy ktos z was juz widzial
gzies w necie oficjalne kryteria jakie maja spelniac aplikacje na dv 2005??
z gory dzieki za odp
Obserwuj wątek
    • Gość: Monia Re: DV 2005 IP: *.zambrow.sdi.tpnet.pl 17.08.03, 21:51
      www.green-card-lottery.org/
      greencardlottery.visapro.com/Kentucky-Consular-Center-Instructions.asp
      www.mygreencard.com/downloads.php
      www.travel.state.gov/visainstructions.html
      www.visaregistry.com/

      Pierwsza stronka jest wg mnie najlepsza,musisz sie wglebic,sa formularze dla
      malzenstwa z rozna iloscia dzieci juz przygotowane,wszystko po angielsku ale
      nie trudne.
      • pinkink Re: DV 2005 17.08.03, 22:35
        Gość portalu: Monia napisał(a):

        >
        >
        > Pierwsza stronka jest wg mnie najlepsza,musisz sie wglebic,sa formularze dla
        > malzenstwa z rozna iloscia dzieci juz przygotowane,wszystko po angielsku ale
        > nie trudne.

        Nie gniewaj sie Monia ale to, co podalas to bullshit.

        Jedyna oficjalna strona tj. komunikat Departamentu Stanu jest datowana 2001 r.
        i dotyczy loterii z 2003 a wiec to juz historia.
        Reszta to rekiny, ktore korzystaja z naiwnosci / glupoty (wybierz, co wolisz)
        tych, ktorzy maja klopoty z czytaniem.
        • Gość: pytajacy Re: DV 2005 IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 00:08
          chodzi mi o oficjalne info a nie o firmy zerujace na ludziach ktorzy nei
          potrafia wydrukowac kartki ...
          czy zasady 2005 sa juz publikowane??
          • Gość: lubelak Re: DV 2005 IP: 195.116.220.* 18.08.03, 07:46
            Gość portalu: pytajacy napisał(a):

            > chodzi mi o oficjalne info a nie o firmy zerujace na ludziach ktorzy nei
            > potrafia wydrukowac kartki ...
            > czy zasady 2005 sa juz publikowane??
            czekaj jeszcze instrukcja bedzei na www.travel.state.gov a pozniej na
            www.usinfo.pl ale narazie nie maaaaaaaaaaaaaa :))
            • Gość: Monia Re: DV 2005 IP: *.zambrow.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 16:27
              To prawda ze jeszcze nie ma oficjalnych informacji ale mysle ze kazda myslaca
              osoba na tej podstawie moze przygotowac juz wczesniej swoja aplikacje gdyz ona
              nie zmiania sie juz od lat.Nawet osoby ze slabym angielskim moga to zrobic bo
              wiadomo ze na ostatnia chwile to tylko stres.
              Mozna przesledzis kolejne punkty i wpisac odpowiednio do wlasnej
              osoby,wiadomo,pojawiaja sie watpilosci typu:czy uwzglednic dany punkt i jak na
              niego odpowiedziec,wstawic kreske czy odpowiedziec N/A.... ale to juz inna
              historia.
              pa
              • Gość: partykularny Re: DV 2005 IP: *.bondi.pl 18.08.03, 17:58
                Gość portalu: Monia napisała:

                " ale mysle ze kazda myslaca
                > osoba na tej podstawie"

                Witaj Moniu,
                Nie wymadrzaj sie, prosze. Facts, facts and facts only. Ewentualnie infornacje.
                Pozdrowienia,
                partykularny.
              • Gość: Andrew Re: DV 2005 IP: *.home.cgocable.net 18.08.03, 22:18
                Gość portalu: Monia napisał(a):

                > To prawda ze jeszcze nie ma oficjalnych informacji ale mysle ze kazda myslaca
                > osoba na tej podstawie moze przygotowac juz wczesniej swoja aplikacje gdyz
                ona
                > nie zmiania sie juz od lat.Nawet osoby ze slabym angielskim moga to zrobic bo
                > wiadomo ze na ostatnia chwile to tylko stres.
                > Mozna przesledzis kolejne punkty i wpisac odpowiednio do wlasnej
                > osoby,wiadomo,pojawiaja sie watpilosci typu:czy uwzglednic dany punkt i jak
                na
                > niego odpowiedziec,wstawic kreske czy odpowiedziec N/A.... ale to juz inna
                > historia.
                > pa
                ================================================================================

                Czyzby amerykanie otworzyli konsulat w Zambrowie ?

                www.zambrow.pl/
                pod powyzszym adresem niema informacji kiedy consul Monia przyjmuje .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka