Dodaj do ulubionych

Czy ktoś wie co u Perissy??????????

28.12.04, 22:06

Obserwuj wątek
    • gagat100 Re: Czy ktoś wie co u Perissy?????????? 28.12.04, 22:11
      tak ja wiem, bez zmian !!!
      lezy odpoczywa w szpitalu pod kroplowka, jutro ide z zonka do niej wiec relacje
      napisze napewno !!!!
      • bei To POZDRÓW!!!!!!!!! 28.12.04, 22:21
        pozdrowionka gorące....nasycone niepokojem o nią...i nadzieja- że
        dotrzyma!!!!!!!!! do terminu!!!
      • aska1972 Re: Czy ktoś wie co u Perissy?????????? 28.12.04, 22:21
        Dzięki gagat, pozdrów ją ode mnie. Nie zdążyłam wpisać się do wątku z życzeniami
        dla Niej. Powiedz, że mocno trzymam kciuki, niech zaciska nogi i troszkę
        podchowa Małego jeszcze w brzuchu smile
        P.S. Za Ciebie też trzymam, obyś jak najszybciej wskoczyła na "ciążowy" wątek
        (byle nie na trudnej ciąży), chyba, że z sentymentu smile))))
    • gagat100 bylysmy u peri 29.12.04, 18:40
      pojechalam z zonka do Peri dostaje zwiekszona dawke lekarstw bo znow skurcze
      sie nasiliły ale teraz OK , posiew jałowy wiec super, jedynie co to bidulka nie
      mze oddychac Artus łobuziak rozpycha sie na przepone.
      oczywiscie macie pozdrowionka.
      • maretina Re: bylysmy u peri 31.12.04, 09:53
        bardzo im kibicuje! to teraz juz 34 tc prawda? zeby jeszcze troszke!
    • gagat100 ......... a u Peri 31.12.04, 10:49
      Wszystko OK chyba przespi te kolejne tygodnie, wczoraj caly dzien probowalam
      sie dodzwonic i NIC ciagle spała (tak dzialaja leki) a niech spi i odpoczywa bo
      jak juz Arti sie urodzi to bedzie miala tego mało ;o)
      • maretina Re: ......... a u Peri 31.12.04, 11:17
        dobrze, ze spi. wtedy nie martwi sie i nie mysli o tym wszystkim. bedzie dobrze!
    • annjan Re: Czy ktoś wie co u Perissy?????????? 03.01.05, 12:02
      Witaj

      Pozdrów Perisę ode mnie i przekaż proszę, że wszystkie tu zaciskamy za nich
      piąstki smile cieszę się że udało się zatrzymać skurcze.... niech sobie Madzia
      leży spokojnie i odpoczywa.... wielkie buziaki smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka