gagat100 Re: Czy ktoś wie co u Perissy?????????? 28.12.04, 22:11 tak ja wiem, bez zmian !!! lezy odpoczywa w szpitalu pod kroplowka, jutro ide z zonka do niej wiec relacje napisze napewno !!!! Odpowiedz Link
bei To POZDRÓW!!!!!!!!! 28.12.04, 22:21 pozdrowionka gorące....nasycone niepokojem o nią...i nadzieja- że dotrzyma!!!!!!!!! do terminu!!! Odpowiedz Link
aska1972 Re: Czy ktoś wie co u Perissy?????????? 28.12.04, 22:21 Dzięki gagat, pozdrów ją ode mnie. Nie zdążyłam wpisać się do wątku z życzeniami dla Niej. Powiedz, że mocno trzymam kciuki, niech zaciska nogi i troszkę podchowa Małego jeszcze w brzuchu P.S. Za Ciebie też trzymam, obyś jak najszybciej wskoczyła na "ciążowy" wątek (byle nie na trudnej ciąży), chyba, że z sentymentu )))) Odpowiedz Link
gagat100 bylysmy u peri 29.12.04, 18:40 pojechalam z zonka do Peri dostaje zwiekszona dawke lekarstw bo znow skurcze sie nasiliły ale teraz OK , posiew jałowy wiec super, jedynie co to bidulka nie mze oddychac Artus łobuziak rozpycha sie na przepone. oczywiscie macie pozdrowionka. Odpowiedz Link
maretina Re: bylysmy u peri 31.12.04, 09:53 bardzo im kibicuje! to teraz juz 34 tc prawda? zeby jeszcze troszke! Odpowiedz Link
gagat100 ......... a u Peri 31.12.04, 10:49 Wszystko OK chyba przespi te kolejne tygodnie, wczoraj caly dzien probowalam sie dodzwonic i NIC ciagle spała (tak dzialaja leki) a niech spi i odpoczywa bo jak juz Arti sie urodzi to bedzie miala tego mało ;o) Odpowiedz Link
maretina Re: ......... a u Peri 31.12.04, 11:17 dobrze, ze spi. wtedy nie martwi sie i nie mysli o tym wszystkim. bedzie dobrze! Odpowiedz Link
annjan Re: Czy ktoś wie co u Perissy?????????? 03.01.05, 12:02 Witaj Pozdrów Perisę ode mnie i przekaż proszę, że wszystkie tu zaciskamy za nich piąstki cieszę się że udało się zatrzymać skurcze.... niech sobie Madzia leży spokojnie i odpoczywa.... wielkie buziaki Odpowiedz Link