Dodaj do ulubionych

Ruta a poronienie...

20.06.06, 12:12
Witajcie. Czy to prawda że ruta może doprowadzić do poronienia...?? Jakie
dawki są
bezpieczne aby nie doszlo do poronienia i na który miesiąc przy jej piciu
nalezy uważać lub wogóle jej nie pić? Czy zdarzyło się Wam że ruta wpłynęła
na Wasza ciąże? Jakich ziół należy jeszcze przestrzegać w 2-3 miesiącu ciąży??

Obserwuj wątek
    • mama38 Re: Ruta a poronienie... 20.06.06, 20:29
      A po co chcesz braĆ rutę? W ciąży w niczym nie pomoże. Trudno okreslać dawki.
      Ja piłam rutę w ciąży obumarłej żeby wywołac naturalnie poronienie i ominąc
      zabieg ale nic nie pomogła...
      A.
      • anecia22 Re: Ruta a poronienie... 20.06.06, 22:29
        Pije mieszanke zioł, i tam jest jednym z składnikow właśnie ruta. No i nie wiem
        czy mam ja teraz odstawićuncertain
        • paula08 Re: Ruta a poronienie... 22.06.06, 11:25
          Ja bym odstawila... Po co ryzykowac? niebezpieczny jest rowniez hibiskus- tez
          moze wywolac skurcze, trzeba uwazac, bo jest w wiekszosci herbatek owocowych.
          • putka2 Re: mięta 26.06.06, 18:56
            W ciąży szczególnie zagrożonej nie wolno pić mięty, może powodować krwawienia,
            w ogóle najlepiej konsultować wszelkie zioła ( nawet nie będąc w ciąży )z
            lekarzem. Pozdrawiam
            • hanti Re: mięta 27.06.06, 09:40
              z miętą to ciekawa sprawa jest, bo ja w każdej ciąży piłam ją codziennie,
              poprostu uwielbiam i dopiero z forum dowiedziałam się ze nie powinno się jej pić
              smile)))))) Dodam że nigy nie poroniłam....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka