Dodaj do ulubionych

Ile zabrać kasy? pomocy!!

13.12.05, 15:44
Witam,

Planujemy z mężem wyjazd do Paryża na 6 dni troszkę pozwiedzać:)
Ale nie mam pojęcia ile zabrać ze sobą pieniędzy???
zwiedzanie mam już mniej wiecej policzone, kwestia tylko wyżywienia.
Wspomnę, że w restauracjach nie zamierzamy przesiadywać, raczej zakupy w
sklepach...i zrobienie czegos samemu.
Za ile moga przeżyć 2 osoby przez 6 dni, robiąc zakupy w tanszych
supermarketach?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aseretka Re: Ile zabrać kasy? pomocy!! 14.12.05, 07:00
      Ne wiem, jak bardzo wyszukane potrawy zamierzacie jeść, ale myślę, ze 20 euro
      dziennie to rozsądna kwota, za którą da się przeżyć nie jedząc tylko suchych
      bagietek.
      • venka1 Re: Ile zabrać kasy? pomocy!! 14.12.05, 17:16
        Nic wyszukanego, jakieś mrożonki,gotowe dania do podgrzania, chleb i coś na
        kanapki.
        A te 20 euro to na osobe?

        Pozdrawiam
        • aseretka Re: Ile zabrać kasy? pomocy!! 15.12.05, 06:35
          Nie. Na dwie. Nie mam przy sobie notatnika z cenami, ale z tego co pamiętam
          uważam, ze powinno wystarczyć nawet na kupno mięsa, czy wędliny. Chyba, że
          jesteście strasznymi żarłokami i zjadacie po 1 kg na osobę dziennie:)
    • ennka Re: nie na temat 16.12.05, 23:04
      Preuser, póki co , to Ty najwyraźniej polujesz na Aseretkę .
      Śledzisz jej odpowiedzi czy co???
      Przepraszam za off-topic ,sorki.

      .. a do pytającej , to polecam bar szybkiej obsługi koło hal.
      Można zjeść danie obiadowe ,woda i lód za darmo.
      Cen aktualnych nie podam , bo to było ok.5 lat temu .
      W frankach kosztowało ok. 35 franków , kiedy za obiad w restauracji trzeba było
      zapłacic min.100.
      Do tego pamiętam niedrogie ,pyszne , różowe wino z Langwedocji.
      Pomieszczenie jest klimatyzowane, nikt nie pogania , więc mozna odpocząć
      dłuższą chwilę .
      Wyrafinowanej kuchni francuskiej tam nie poznasz, ale jedzenie było smaczne i
      może być dobrą alternatywą dla dań z mikrofali.
      Życzę Ci niezapomnianych wrażeń z Paryża .
      Bożena
    • renebenay Re: Ile zabrać kasy? pomocy!! 17.02.06, 23:02
      W dzielnicy Les Halles jest kilka arabskich restauracji,takich zwyklych ale
      tanich-po 15-20 euro na osobe i na dzien wam lekko starczy.
    • Gość: Klaudia Re: Ile zabrać kasy? pomocy!! IP: *.catv.net.pl 09.03.06, 08:56
      Dwa razy tyle ile byście wydali w Polsce. Nabiał jest w tych samych cenach (
      jagurty nawet tańsze)W sklepach sieciowych jest dużo gotowych mrożonych dań w
      bardzo atrakcyjnych cenach. Jedyne co dużo droższe to pieczywo( chleb ponad dwa
      euro) i wędliny.Ja wydałam w ciągu tygodnia ok. 2,5 tysięca złotych na
      trzyosoby.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka