Dodaj do ulubionych

Turez - kto korzystał - opinie

21.07.09, 11:07
Witam !!! Wybieram się do Disneylandu z dziećmi , natrafiłem na atrakcyjną ofertę z firmy Turez - czy ktoś korzystał z ich usług ? Jeśli tak proszę o opinie. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Isabelle Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.fbx.proxad.net 21.07.09, 11:32
      Napisz na czym polega ta atrakcyjna oferta, to wtedy bedziemy mogli
      Ci odpowiedziec.
      Pozdrawiam, Isabelle
      • spoko-luzik Re: Turez - kto korzystał - opinie 21.07.09, 13:28
        Pokój 2+2 (2 noce) w hotelu Santa Fe + śniadanie + oczywiście bilety do Disneylandu - całośc 2074 złote. Wyjazd we wrześniu.
        • Gość: Melpomena Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.09, 16:36
          Ciekawa opcja - ktoś skomentuje ??
    • Gość: agata Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 17:18
      Wejdz na stronke FNAC a najlepiej DIsneylandu .Porownasz ceny i
      sama wyciagniesz wnioski. Osobiscie nie lubie takich firn i
      posrednikow co bardzo sie narzucaja na roznych forach.
    • Gość: Klinkosia Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.chello.pl 05.01.10, 10:55
      Ja korzystałam, ale we Włoszech. Byłam bardzo zadowolona. Za 3 noce w hotelu ***
      za pokój 2-osobowy zapłaciłam 450 zł:)
      • mwsylwia Re: Turez - kto korzystał - opinie 20.01.10, 22:03
        Również chętnie przeczytam opinie o tej firmie. Bo na ich stronie ceny hoteli w
        Rzymie są zadziwiająco niskie. Czy ktoś jeszcze poleca rezerwację hotelu właśnie
        przez ich portal?
        • Gość: Zadowolony Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.piaseczno.robbo.pl 07.03.10, 23:25
          Ja korzystałem w zeszłym roku w wakacje i byłem bardzo zadowolony. Wszyscy się
          dziwili, gdzie znalazłem pokój w centrum Budapesztu w tak dobrej cenie. Muszę
          przyznać, że podchodziłem do tematu jak pies do jeża, bo z tą firmą miałem
          pierwszy raz do czynienia, poza tym adres mają gdzieś w stanach i trzeba kasę
          wpłacić przed wyjazdem. Ale jak się okazało wszystko się odbyło bez
          najmniejszych komplikacji. Właśnie szukam kolejnego miejsca i wygląda na to, że
          ponownie skorzystam z ich usług.
          • magda0 Re: Turez - kto korzystał - opinie 12.03.10, 11:45
            ja tez wszedzie wesze podstep troche to wyglada dziwnie , ale jak
            byłes i polecasz moze warto, czy ktos jeszcze korzystał?
            • ernest31 Re: Turez - kto korzystał - opinie 31.08.10, 17:25
              magda0 napisał:

> ja tez wszedzie wesze podstep troche to wyglada dziwnie , ale jak
              > byłes i polecasz moze warto, czy ktos jeszcze korzystał?

Pewnie jesteś z PiS. Powiedz kolegom, że nie warto być takim
              niedowiarkiem.
      • Gość: Monia Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.police.vectranet.pl 06.01.11, 00:02
        Rezerwowałam z tej stronki hotel w Pradze, hotel tani, standard ok, lokalizacja bardzo dobra, tylko z niemieckimi turystami był problem- młodzież hałasowała bardzo w nocy tak że były skargi a obsługa nic z tym nie zrobiła. Nie było problemów z rezerwacją przez stronkę. Robiłam też rezerwację hotelu w Poznaniu, hotel tani, była promocja więc mieliśmy bardzo dobry standard pokoju. Ogólnie stronkę polecam.
    • Gość: bolek.l Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.direcpceu.com 14.03.10, 07:16
      witam, ja z nich korzystałem. byłem co prawda w pradze, ale nie mam,
      żadnych zastrzeżeń. Hotel super zgodnie z opisem, też miałem obawy
      jak puszczałem im przelew, ale wszystko ok. w hotelu pokazałem tylko
      dowód i po sprawie.
    • Gość: andrzej Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.10, 13:59
      bez obaw !!! korzystałem wielokrotnie w kraju i zagranicą - solidnie
      i niedrogo, proszę zabierać wydruki rezerwacji, pozdrawiam -miłej
      podróży
      • Gość: madzia Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: 80.240.177.* 19.04.10, 17:37
        ja też się wybieram w maju do Mediolanu. Oferta dużo tańsza niż u
        konkurencji ale chyba zaryzykuję.....

• Gość: Margo29 Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: 212.209.160.* 28.04.10, 12:34
      Jestem asystentką zarządu, także bardzo często korzystam z ich
      usług. Obsługa jest miła, rzetelna i uczciwa, a ceny dość niskie.
      Nie mam żadnych zastrzeżeń.
      • Gość: spokojny_człowiek Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.chello.pl 29.04.10, 13:15
        Ojej, ale fajnie być taką asystentką. Dobrze, że nią jesteś bo inaczej
        pewnie by Cię źle obsłużyli.
        Asystentki wszystkich zarządów łączcie się !!!!!!!!!!!
        • Gość: cosma Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.static.espol.com.pl 06.05.10, 16:50
          dobra, dobra, tylko co jesli ktoś nie jest Asystentką Zarządu? bo ja
          nie jestm akurat, obsłużą, nie obsłużą?
    • Gość: Aniołeczek Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.sochaczew.vectranet.pl 12.05.10, 21:18
      My rezerwowaliśmy sobie hotele za granicą i nie mielismy żadnych
      problemów do tej pory :)
    • Gość: elmaz Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.10, 23:28
      Rezerwowałem hotel w Rzymie - żadnych problemów, a bardzo bardzo tanio. W
      recepcji się dziwili jak zobaczyli za ile mam u nich pokój, bo było ponad 50%
      taniej niż w cenniku.

Od kumpla słyszałem, że rezerwował w Pradze, musiał zrezygnować - i ze zwrotem
      kasy nie było problemu - procedura trwała ok. tygodnia i dostał kasę z powrotem
      • Gość: ms Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.10, 16:08
        Ja też korzystałem i nie było zadnych problemów
        w kwietniu przy chmurze wulkanicznej musiałem zrezygnowąć to
        pieniądze dostałem w ciagu 24 godzin
        • Gość: arturo Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.chello.pl 20.08.10, 06:12
          korzystałem kilka razy (Bratysława , Budapeszt , Praga) zawsze bez
          najmniejszych problemów , ceny dużo niższe niż w cenniku. We
          wrześniu mam wykupiony kolejny hotel na weekend.
    • Gość: Roman Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.10, 15:38
      Właśnie zakończyłem pobyt w hotelu w Rzymie. Rezerwowałem przez Turez. Rezerwacja i kwestia opłaty za ich pośrednictwem bez najmniejszych problemów. Polecam
      • Gość: Luka Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.internetia.net.pl 17.05.11, 08:50
        Też korzystałam i byłam zadowolona bardzo - sympatyczna obsługa, można przelewem zapłacić a nie kartą. Ceny faktycznie o wiele niższe niż bezpośrednio w hotelu. Bardzo pozytywnie!
        • Gość: Rafał Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.11, 14:26
          Od 16.08 d0 19.08.2011 r. wraz z dziewczyną przebywaliśmy na Litwie poprzez Turez.pl. Nie ukrywam, że styczność z tą firmą miałem pierwszy raz, ale z całą stanowczością mogę powiedzieć, że NIE OSTATNI. Wszystko było tak jak w opisie. Kontakt telefoniczny z tą firmą bezproblemowy. Sympatyczna, pomocna i merytoryczna Pani udzieliła mi wszelkich wskazówek i rozwiała moje wątpliwości (miałem takowe przy przelewie, czy wszystko będzie tak jak być powinno. Było w 100%). Jeżeli ktoś ma obawy aby skorzystać z usług Turez.pl całkowicie niepotrzebnie . Przy zameldowaniu się w hotelu nikt nas nawet nie prosił o potwierdzenie rejestracji etc. Jednym słowem, firma profesjonalna, dbająca o klienta i co najważniejsze wiarygodna.

pozdrawiam,
          Rafał
    • Gość: srwkm Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.xdsl.centertel.pl 21.11.11, 20:48
      Bardzo dobra firma, rezerwuję hotele od 5 lat i wszystko jest O.K
    • Gość: Marcin`1984 Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.138.broadband11.iol.cz 04.05.12, 22:17
      NIGDY nie korzystajcie z oferty firmy Turez! To oszuści którzy wezmą od Was kasę i zostawią ma bruku. Wykupiłem za ich pośrednictwem nocleg w Pradze i po przyjściu do hostelu recepcjonista oświadczył mi że moja rezerwacja została anulowana a pieniądze nie zostaną zwrócone nawet w części.
    • Gość: Krzysiek Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.eurocom.olkusz.pl 06.05.12, 22:02
      Kilka już lat korzystam z Turez i nigdy nie miałem problemu w kilku krajach Europejskich
      Pozdrawiam
    • krystynatadeusz Re: Turez - kto korzystał - opinie 08.05.12, 10:42
      Turez.pl to firma, którą z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim. Tak właściwego i profesjonalnego podejścia do rozwiązywania problemów życzylibyśmy wszystkim firmom.. natomiast absolutnie nie polecamy Euro-Hotelu w Londynie ( Harrow). Takiej ignorancji jaka tam nas spotkała nie doświadczyliśmy nigdy w życiu.... Pozdrawiamy
      • Gość: ja Re: Turez - kto korzystał - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.12, 22:43
        Rezerwowalam juz pare razy w ciagu ostatnich 2 lat i wszystko jest okej:) jedziesz, podjaesz nazwisko i nie musisz sie niczym martwic. Wlasnie mam zarezerwowany w super cenie hotel na wakacje i zaplacony wiec tez mam nadzieje ze wszystko bedzie okej
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka