Dodaj do ulubionych

Sycylia-Gole Alcantara,Cava grande

IP: *.aster.pl 17.08.10, 20:01
Jak trafić samochodem do Alkantary,podobno są dwa wejścia-jedno z biletem,gdzie organizują wycieczki w kaloszkach, a drugie bezpłatne, gdzie można popatrzeć?? A gdzie jest wąwóz Cava Grande i co jest tam ciekawego?
Obserwuj wątek
    • Gość: jozefa1 Re: Sycylia-Gole Alcantara,Cava grande IP: 80.51.237.* 25.08.10, 09:41
      Bardzo proszę znawców Sycyli o odpowiedź
    • linn_linn Re: Sycylia-Gole Alcantara,Cava grande 25.08.10, 10:09
      Kanion Cavagrande na terytorium Noto, Syrakuz i Avoli:
      www.discover-sicily.eu/Aree-protette/Cavagrande/
      Gole di Alcantara
      www.guidavacanzesicilia.com/parco_fluviale_dellalcantara.html
      Od strony Messyny i Katanii A18 do Giardini Naxos. Potem droga s.s. 185 w
      kierunku Francavilla i Randazzo. Na km 17, w Motta Camastra, znajduje sie
      wejscie dlugimi schodami / gminnymi / az na brzeg rzeki. Dalej mozna isc pieszo
      albo skorzystac z prywatnych platnych wind.
      Moze to cos wyjasnia.
      • aka10 Re: Sycylia-Gole Alcantara,Cava grande 25.08.10, 17:02
        Wg. mnie nie da sie w ogole nie zaplacic. Bylam w ub. roku. Warto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka