Gość: Anna J
IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl
22.03.05, 10:29
Mam pytanie. Może ktoś z Was się orientuje gdzie załatwia się formalności co
do legalnej pracy we Włoszech (wiza, pozwolenie na pracę). Znajoma, która od
lat pracuje we Włoszech a przyjeżdża na Święta poprosiła mnie bym umówiła ją
w Ambasadzie Włoskiej w Warszawie celem załatwienia formalności związanych z
wizą.Pani w Abbasadzie mi powiedziała, że nie ma po co do nich przyjeżdżać bo
takie sprawy musi załatwiać we Włoszech.Więc proszę o radę gdzie ona ma się
zglosić.Może ktoś załatwiał takie sprawy.Dziekuje.