Gość: cwaniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 22:00 jak uważacie, opłaca się wziąść ze sobą do rzymu karton papierosów? można je tam opylić z dużą przebitką? czy te złote czasy już minęły? :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj