Dodaj do ulubionych

kartonik? ;)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 22:00
jak uważacie, opłaca się wziąść ze sobą do rzymu karton papierosów? można je
tam opylić z dużą przebitką? czy te złote czasy już minęły? :D
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka