Dodaj do ulubionych

Porta Santa Margaritha

IP: *.pkp.com.pl 27.05.03, 15:01
Czy ktoś był w Porta Santa Margaritha koło Wenecji? Czy warto tam jechać na
wakacje? Czy ktoś korzystał z apartamentów p. Reinharda Hubera - przysłał mi
ciekawą ofertę mailem, nie wiem czy jest wiarygodny.
Yano
Obserwuj wątek
    • kvik Re: Porta Santa Margaritha 03.06.03, 12:20
      nie nie znam tego pana ale jesli jestes czlowiekiem spokojnym stroniacym od
      urlopowego zgielku, to warto
      bylismy tam ostatnio 3 lata temu w lipcu, wynajecie 3 pokojowego mieszkania
      kosztowalo chyba cos okolo 1700 zl ( 4 osoby ) na tydzien, 50 mtr od plazy z
      podziemnym garazem
      niedaleko wenecji, duzy port jachtowy, mile bez tloku plaze, malutkie centrum
      handlowe, troche knajpek i barow
      obok caorle spore miasteczko turystyczno rybackie, fajna prawie wloska
      atmosfera
      jako sie rzeklo dla ludzi spokojnych, polecam i zycze przyjemnych wakacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka