Gość: Yano
IP: *.pkp.com.pl
27.05.03, 15:01
Czy ktoś był w Porta Santa Margaritha koło Wenecji? Czy warto tam jechać na
wakacje? Czy ktoś korzystał z apartamentów p. Reinharda Hubera - przysłał mi
ciekawą ofertę mailem, nie wiem czy jest wiarygodny.
Yano