bogi-jogi 14.12.08, 20:01 Razem z moją klasą (jestem w gimnazjum) chcemy zwiedzic Włochy. Przerażają nas tylko koszty... Czy ktoś mógłby mi przybliżyć koszty dla ok.40 osób na tydzien. Z góry dziekuje. PS. Koszt na osobe! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ennka Re: Pomoc! 14.12.08, 20:26 Organizację takiej wycieczki najlepiej zlecić jakiejś wiarygodnej firmie /biuro podróży/. Mimo ich narzutu będzie to taniej niż organizowanie jej samemu. Maja stałe umowy z firmami transportowymi , hotelami i.t.p. Poza tym ,musi być ktos ,kto zajmie się praktyczną stroną w czasie wycieczki . Można dla porównaia sprawdzić w 2-3 biurach i wybrać najlepszą , co nie znaczy najtańszą , propozycję. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilot Re: Pomoc! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.08, 20:58 a skad jestescie z Polski? koszt autokaru tez trzeba przewidziec. jesli impreza zorganizowana bedzie przez biuro podrozy, to musicie wziac pilota, ale radze go wziac, jestescie bezpieczni i macie tlumacza, i ubezpieczenie. Plus minus za 1000 to mozna zrobic, zalezy czy chcecie lepsze hotele (mam na mysli 2-3 gwiazdki) czy bungalowy... i jakie miasta chcecie zwiedzac... jak masz wiecej pytan to podaj maila i ci odpowiem, jezdze do Wloch pare razy rocznie z grupami. zobacz oferty na turystyce zorganizowanej tego formu, tam jest pare biur podrozy, napisz do wszystkich i zobaczysz kto Ci najsensowenij odpowie, takie podroze trzeba "uszyc na miare" i bedzie cool. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JJ Re: Pomoc! IP: *.streamcn.pl 14.12.08, 20:38 Wydaje mi się ze dla młodych ludzi bez wymagań wielkiego komfortu a w przystępnych cenach można sprawdzić ofertę biura Funclub lub Heinz Reisen.www.funclub.pl i www.hrbus.pl. Może ktoś podpowie innych organizatorow bo rownież wydaje się ze indywidualnie załatwiac nie bedzie taniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Pomoc! IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.08, 14:30 KLoszt ZIELONEJ szkoly na 10 dni ( 7 noclegow ) na 2009 z programem , wyzywieniem 3x dziennie z napojami miejsca free dla kadry , autokar to 699 zł + 10 Euro . POLECAM organizatora biuro Remedium Wroclaw www.remedium.pl ,organizuja tez CHORWACJE i HISZPANIE - my korzystamy juz od 8 lat , nigdy nas nie zawiedli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al9 pamiętajcie tylko IP: *.teleton.pl 18.12.08, 15:04 żeby zabrać WSZYSTKICH uczniów absolutnie wszystkich bo jak zostanie chociaz jedna osoba (pod pretekstem byle jakim a naprawdę z powodu braku pieniędzy) - to w ogóle nie jeźdzcie... Może warto najpierw np kilka- kilkanascie weekendów popracowac razem - chocby w jakiejś lokalnej firmie, zakładach zieleni miejskiej, nadleśnictwie - żeby wspólnie zarobić chociaz na część kosztów? I na marginesie: widzieliście Westerplatte? Wawel? Kazimierz nad Wisłą? Jesli tak - Włochy sa piękne !!! Pozdrawiam al Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spisz bogi jogi Re: pamiętajcie tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.08, 12:20 pytasz o cos, ludzie odpowiadaja, a Ty tam jeszcze jestes? Odpowiedz Link Zgłoś