14.12.08, 20:01
Razem z moją klasą (jestem w gimnazjum) chcemy zwiedzic Włochy.
Przerażają nas tylko koszty... Czy ktoś mógłby mi przybliżyć koszty
dla ok.40 osób na tydzien. Z góry dziekuje. PS. Koszt na osobe!
Obserwuj wątek
    • ennka Re: Pomoc! 14.12.08, 20:26
      Organizację takiej wycieczki najlepiej zlecić jakiejś wiarygodnej
      firmie /biuro podróży/.
      Mimo ich narzutu będzie to taniej niż organizowanie jej samemu.
      Maja stałe umowy z firmami transportowymi , hotelami i.t.p.
      Poza tym ,musi być ktos ,kto zajmie się praktyczną stroną w czasie
      wycieczki .
      Można dla porównaia sprawdzić w 2-3 biurach i wybrać najlepszą , co
      nie znaczy najtańszą , propozycję.
      Powodzenia
      • Gość: pilot Re: Pomoc! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.08, 20:58
        a skad jestescie z Polski? koszt autokaru tez trzeba przewidziec.
        jesli impreza zorganizowana bedzie przez biuro podrozy, to musicie
        wziac pilota, ale radze go wziac, jestescie bezpieczni i macie
        tlumacza, i ubezpieczenie. Plus minus za 1000 to mozna zrobic,
        zalezy czy chcecie lepsze hotele (mam na mysli 2-3 gwiazdki) czy
        bungalowy... i jakie miasta chcecie zwiedzac... jak masz wiecej
        pytan to podaj maila i ci odpowiem, jezdze do Wloch pare razy
        rocznie z grupami. zobacz oferty na turystyce zorganizowanej tego
        formu, tam jest pare biur podrozy, napisz do wszystkich i zobaczysz
        kto Ci najsensowenij odpowie, takie podroze trzeba "uszyc na miare"
        i bedzie cool.
    • Gość: JJ Re: Pomoc! IP: *.streamcn.pl 14.12.08, 20:38
      Wydaje mi się ze dla młodych ludzi bez wymagań wielkiego komfortu a
      w przystępnych cenach można sprawdzić ofertę biura Funclub lub Heinz
      Reisen.www.funclub.pl i www.hrbus.pl. Może ktoś podpowie innych
      organizatorow bo rownież wydaje się ze indywidualnie załatwiac nie
      bedzie taniej
    • Gość: magda Re: Pomoc! IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.08, 14:30
      KLoszt ZIELONEJ szkoly na 10 dni ( 7 noclegow ) na 2009 z
      programem , wyzywieniem 3x dziennie z napojami miejsca free dla
      kadry , autokar to 699 zł + 10 Euro . POLECAM organizatora
      biuro Remedium Wroclaw www.remedium.pl ,organizuja tez CHORWACJE i
      HISZPANIE - my korzystamy juz od 8 lat , nigdy nas nie zawiedli
    • Gość: al9 pamiętajcie tylko IP: *.teleton.pl 18.12.08, 15:04
      żeby zabrać WSZYSTKICH uczniów
      absolutnie wszystkich
      bo jak zostanie chociaz jedna osoba (pod pretekstem byle jakim a
      naprawdę z powodu braku pieniędzy) - to w ogóle nie jeźdzcie...
      Może warto najpierw np kilka- kilkanascie weekendów popracowac
      razem - chocby w jakiejś lokalnej firmie, zakładach zieleni
      miejskiej, nadleśnictwie - żeby wspólnie zarobić chociaz na część
      kosztów?

      I na marginesie:
      widzieliście Westerplatte?
      Wawel?
      Kazimierz nad Wisłą?

      Jesli tak - Włochy sa piękne !!!
      Pozdrawiam
      al
      • Gość: spisz bogi jogi Re: pamiętajcie tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.08, 12:20
        pytasz o cos, ludzie odpowiadaja, a Ty tam jeszcze jestes?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka