Gość: Piotr IP: *.kalisz.mm.pl 06.04.09, 09:14 Witajcie! Czy ktoś z Szanownych Grupowiczów korzystał z bazy nurkowej na kempingu Union Lido? A może gdzieś w pobliżu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj