ilhan 17.06.04, 12:43 ...ucząc się do matury? :) Często się czyta takie wspomnienia. Mi się przypomniało, że to był taki czas tuż po odkryciu zespołu Stone Roses. Na pewno katowałem też płyty "Technique" i "Get Ready" New Order. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pizmak31 Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 12:46 O rany, ja chyba Kobranocki ?Sztuka jest skarpetka kulawego?, a po maturze to juz doskonale pamietam: Pixies Dolitle, bo wyjechala z kolezankami do domku w Gibach i tam je katowalam Frankiem B. i spolka. Wypalilam wtedy dwa pierwsze i ostatnie w moim zyciu papierosy. Uprzejmie prosze Cze o niekomentowanie tego faktu z mojej przeszlosci. Odpowiedz Link
cze67 Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 12:48 pizmak31 napisa3a: > O rany, ja chyba Kobranocki ?Sztuka jest skarpetka kulawego?, a po maturze to juz doskonale pamietam: Pixies Dolitle, bo wyjechala z kolezankami do domku w Gibach i tam je katowalam Frankiem B. i spolka. Wypalilam wtedy dwa pierwsze i ostatnie w moim zyciu papierosy. > Uprzejmie prosze Cze o niekomentowanie tego faktu z mojej przeszlosci. --- Niech moje pelne wzburzenia milczenie posluzy za komentarz. Odpowiedz Link
pizmak31 Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 12:51 O rany, wiedzialam, no dobra, mozesz sie wyzyc... Odpowiedz Link
cze67 Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 12:46 To bylo tak dawno, moje dziecko, ze juz nie pamietam. Ale, ale, chyba Miecio Fogg wowczas zaczynal kariere, to moze cos z jego repertuaru? Odpowiedz Link
gregkor Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 12:49 Ja dobrze nie pamiętam, ale znając moje ówczesne upodobania to męczyłem Jethro Tull, Pink Floyd, Uriah Heep itp. pozdr Odpowiedz Link
jack9 Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 13:02 Pamietam doskonale bo był to okres po wydaniu przez Cure "Disintegration" która rzuciła mnie na kolana słuchałem więc - w pozycji na kolanach - tej płyty mieszając to z Joy Division i Bauhausem.. Odpowiedz Link
smillaaraq Re: Czy pamiętacie, czego s3uchaliście... 17.06.04, 23:56 o rany, ja tak samo ;-) + the Bad Seeds dzieła zebrane aż do Kicking Against the Pricks i chyba debiutancka Throwing Muses (ale tu już nie mam pewności). i chyba w trakcie albo chwilę potem nastąpiło fixum dyrdum na punkcie the Crime & City Solution. Odpowiedz Link
zoppoter Nie bardzo... 17.06.04, 13:01 ilhan napisał: > ...ucząc się do matury? :) No, ja nie bardzo się uczyłem... Odpowiedz Link
mmakowski Re: Nie bardzo... 17.06.04, 13:16 zoppoter napisał: > No, ja nie bardzo się uczyłem... Ja również. Moja nauka do matury polegała na jednym dniu spędzonym nad "Leksykonem lektur szkolnych" w szkolnej czytelni, gdzie słuchać nie było czego. Odpowiedz Link
t.o.m.e.k The Who 17.06.04, 14:39 "Who's Next" - to znaczy nie wiem, czy dokładnie się przy tym uczyłem, ale wiem, że wtedy sobie to nagrałem z radia i do dzisiaj wspominam sobie maturę przy dźwiękach tej płyty (pan Brzozowicz puszczał w Trójce - z tym, że pierwszą część nagrałem na I połowie taśmy strony A, a drugą na II połowie strony B, bo w międzyczasie wyjąłem kasetę i nie sprawdziłem potem stron). Z epoką matury kojarzą mi się również albumy Rush "A Show Of Hands" i Queen "Miracle", których w tym okresie dosyć mocno słuchałem... Odpowiedz Link
dziewczyna_mickiewicza Re: Czy pamiętacie, czego słuchaliście... 17.06.04, 22:44 chyba.. "linoskoczek" turnaua... ale to tak przed samym polskim, doslownie pol godziny przed. w trakcie nauki raczej nie sluchalam muzyki, bo osdbywalo sie to w biblio, wiec nie zabardzo mialam mozliwosc:) ps. a przed egzaminem z anatomii w zeszlym roku.. "piu bella cosa" :P nie moglam sie powstrzymac... ale za to jak wspaniale mnie to odstresowalo:))) Odpowiedz Link
aislinn Re: Czy pamiętacie, czego słuchaliście... 18.06.04, 22:32 Heh, dobre pytanie. Bo ja bardzo dobrze pamiętam, że ucząc się z przyjaciółką do matury u mnie w domu katowałyśmy na zmianę "Dusk" The The i "Watermark" Enyi przetykając to czasem tylko Dead Can Dance - i nie wiem ,dlaczego akurat te płyty tak nam się spodobały, bo ogólnie to słuchałam wtedy różnych rzeczy i ... i nie pamiętam jakich ! :-) Odpowiedz Link
romb_mantyk matura ,studia , sesje... 21.06.04, 18:56 wszystkiemu temu toważyszy zawsze Rachmalinow ... zawsze mnie on zbiera do kupy słucham go tylko wtedy gdy musze się uczyć i zazwyczaj wierza ustawiona na repeat i tak cała noc :- ) Odpowiedz Link
mmakowski Re: sorry za pisownie... 22.06.04, 08:37 romb_mantyk napisał: > wszystkiemu temu toważyszy zawsze Rachmalinow ... zawsze mnie on > zbiera do kupy słucham go tylko wtedy gdy musze się uczyć i zazwyczaj > wierza ustawiona na repeat i tak cała noc :- ) i poprawił się: > rachmaninov rzecz jasna Rachmaninow (oczywiście z "n" zamiast "l") jest prawidłowo. Bardziej bym się martwił tą "wierzą". Odpowiedz Link
romb_mantyk jestem dyslektykiem... 22.06.04, 17:04 i do tego fizykiem :- ) przepraszam jeśli to kogoś razi ale faktycznie ortografia u mnie ostro szwankuje Odpowiedz Link