31.10.07, 08:41
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80281,4606635.html
nie sądzę zeby to sie przyjeło, ale.. jesli będą nagrywarki do płyt
winylowych? to czemu nie.
Nooo, to wydaje sie być pociągające.
Choć podejrzewam ze dzwięk z divinylu nie będzie taki jak z płyty
winylowej robionej metodą tradycyjną.
Hehehe, "winyl robiony metodą tradycyjną" - śmieszy mnie to nowe
określenie.
Obserwuj wątek
    • tomash8 Re: Divinyl? 31.10.07, 12:23
      Są już nagrywarki do płyt winylowych, ktoś tutaj w odpowiedzi na moje pytanie
      wrzucił kiedyś linka do sklepu z takim czymś(narazie cena jest zaporowa - ok. 30
      tysięcy złotych)
      • maff1 Re: Divinyl? 31.10.07, 19:29
        ja czekam na coś bardziej przystepnego w cenie :)))
        Mamy takie czasy ze sami pieczemy chleb (bo to fajnie mieć własnego
        wypieku), warzymy sobie własne piwo(spełnione marzenie posiadania
        małego własnego browaru), wypalamy płyty... taki powrót
        do "majsterkowania"
        • grimsrund Re: Divinyl? 01.11.07, 00:03
          Mimo mania dwóch lewych rąk jestem stanowczo za! :)
          • pszemcio1 Re: Divinyl? 01.11.07, 07:27
            grimsrund napisał:

            > Mimo mania dwóch lewych rąk jestem stanowczo za! :)

            "mienia" się mówi - nieuku;)
    • humbak Re: Divinyl? 01.11.07, 10:36
      Jak zwykle ktoś chce zarobić na fali popularności jakiegoś produktu. Po co takie cuś, skoro jedną z głównych zalet winyla jest analogowość?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka