maff1
31.10.07, 08:41
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80281,4606635.html
nie sądzę zeby to sie przyjeło, ale.. jesli będą nagrywarki do płyt
winylowych? to czemu nie.
Nooo, to wydaje sie być pociągające.
Choć podejrzewam ze dzwięk z divinylu nie będzie taki jak z płyty
winylowej robionej metodą tradycyjną.
Hehehe, "winyl robiony metodą tradycyjną" - śmieszy mnie to nowe
określenie.