28.11.05, 20:25
Witam Wszystkich forumowiczów,którzy chcą schudnąć.Osiągnełam to kupując
adipex,po 2 miesiącach stosowania schudłam 16 kg.Adipex blokuje receptor
głodu na 10 godzin,nie jesteście głodni,nie czujecie ssania w żołądku,jest
super.posiadam w sprzedaży ten lek.Mój mail komarno11@interia.pl
Czekam na zamówienia i udzielę informacji
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • karola971 Re: Adipex 28.11.05, 22:31
      A ile on kosztuje?
    • mafilka Re: Adipex 29.11.05, 07:35
      karolinka79 napisała:

      > Witam Wszystkich forumowiczów,którzy chcą schudnąć.Osiągnełam to kupując
      > adipex,po 2 miesiącach stosowania schudłam 16 kg.Adipex blokuje receptor
      > głodu na 10 godzin,nie jesteście głodni,nie czujecie ssania w żołądku,jest
      > super.posiadam w sprzedaży ten lek.Mój mail komarno11@interia.pl
      > Czekam na zamówienia i udzielę informacji
      > pozdrawiam

      Zapomniałaś dodac mądralo, że uzależniacie się od tego do końca życia. SIO!!!!
      • karolinka79 Re: Adipex 29.11.05, 16:54
        Nie uzależnia do końca życia!!!!!Nie spowalnia metabolizmu i bardzo wielu
        lekarzy z powodzeniem go stosuje i ja również z tego środowiska dowiedziałam
        sięo tym leku.żadnego efektu jojo,nie przytyłam,30 tabletek 65zł.
        • mafilka Re: Adipex 29.11.05, 20:59
          karolinka79 napisała:

          > Nie uzależnia do końca życia!!!!!Nie spowalnia metabolizmu i bardzo wielu
          > lekarzy z powodzeniem go stosuje i ja również z tego środowiska dowiedziałam
          > sięo tym leku.żadnego efektu jojo,nie przytyłam,30 tabletek 65zł.

          A SIO!!!!!!
          • karolinka79 Re: Adipex 30.11.05, 10:24
            sio sio sio z Tobą!!!!!!!!na wsi mieszkasz czy co,że masz tak ubogi
            słownik?????mafiko!!!!
            • marcelina1968 Re: Adipex 30.11.05, 11:05

              > sio sio sio z Tobą!!!!!!!!na wsi mieszkasz czy co,że masz tak ubogi
              > słownik?????mafiko!!!!

              uuuuu widzę, że tu ktoś kompleksy leczy, dogadując innym, a jak chcesz
              prowadzić biznesik to prosze załóż swoje forum i tam szukaj jelenia......a co
              do Adipex-u to radzę przeczytac cos na ten temat.......niestety to nie
              cukierki........
            • mafilka Re: Adipex 30.11.05, 16:35
              karolinka79 napisała:

              > sio sio sio z Tobą!!!!!!!!na wsi mieszkasz czy co,że masz tak ubogi
              > słownik?????mafiko!!!!

              Mafilka, tak dla ścisłości. I nie ważne gdzie mieszkam, ważne co wiem. I
              jeszcze raz: A SIO!!!!!
    • laurka22 Re: Adipex 29.11.05, 14:10
      Tiaa, i jojo murowane, spowolnienie metabolizmu także.
      A poza tym niedopuszczony do sprzedarzy w Polsce.
      a fe...
      • swieta_1 Re: Adipex 30.11.05, 14:40
        sprzedaży -
        • laurka22 Re: Adipex 30.11.05, 15:07
          Jak się człowiek spieszy to tak jest...
    • cardena Re: Adipex 01.12.05, 10:53
      mafilka i laurka22 - popieram w 100%! Mam nadzieję, że nasze plażowiczki nie
      dadzą się nabrać na ten "cudowny" preparat. Czytałam na jego temat w
      internecie. To ŚWIŃSTWO!!! Drogie koleżanki- nie trujcie się! i nie słuchajcie
      kogoś, kto na waszej naiwności chce się dorobić.
      A tobie, panno akwizytorko, radzę spadać z tego forum i nie mącić w głowach
      dziewczynom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy dzięki stosowaniu zdrowej
      diety, zmianie sposobu żywienia bez szkody dla organizmu. I nawet jeśli nie
      będzie to 16 kg w dwa miesiące, to nasze efekty będą trwałe, a organizm zdrowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka