karolinka79
28.11.05, 20:25
Witam Wszystkich forumowiczów,którzy chcą schudnąć.Osiągnełam to kupując
adipex,po 2 miesiącach stosowania schudłam 16 kg.Adipex blokuje receptor
głodu na 10 godzin,nie jesteście głodni,nie czujecie ssania w żołądku,jest
super.posiadam w sprzedaży ten lek.Mój mail komarno11@interia.pl
Czekam na zamówienia i udzielę informacji
pozdrawiam