Dodaj do ulubionych

Moda na LUMPEXY ;)

25.07.06, 11:59
Jak wiecie panuje moda na vintage,a to oznacza,że wszyscy zapuszczają się do
lumpeksów,wynajdywać perełki.
Czy macie jakiś swój ulubiony lumpeks,który waszym zdaniem jest najlepszy i
zawsze można znaleźć tam coś ciekawego?
A jakie są wg was najgorsze?

Ja odradzam ten w Rossmanie,na Kościelnej i Ankę-Bis.
Podobno najlepszy jest na ul. Zwycięstwa 8 B - Fatałaszek

pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Moda na LUMPEXY ;) 25.07.06, 19:52
      Hmmm... dziwna moda. I dlaczego nazywać to vintage zamiast po polsku: grzebanie
      w szmatach?
      A tak poza tym to witaj na Tea Time :)
      • oka4 Re: Moda na LUMPEXY ;) 29.07.06, 16:21
        O Jezusiczku! Ralston! Ja mogles?!?!?! Chyba nie przestane sie smiac do konca
        dnia!
        :)))))))))))))
    • ormond Re: Moda na LUMPEXY ;) 28.07.06, 13:30
      shava napisała:

      > Jak wiecie panuje moda na vintage,a to oznacza,że wszyscy zapuszczają się do
      > lumpeksów,wynajdywać perełki.

      A w jakim kraju nazywa sie to lumpexy bo tu na antypadach to sie zowie
      "opportunity shops"
      • aand Re: Moda na LUMPEXY ;) 29.07.06, 19:20
        ormond napisał:

        > A w jakim kraju nazywa sie to lumpexy

        A w kraju - raju :)


        > bo tu na antypadach to sie zowie
        > "opportunity shops"


        W wolnym tłumaczeniu "szansa by odziać szympansa"?
        • chatka_ Re: Moda na LUMPEXY ;) 29.07.06, 19:34
          Aand, skad piszesz, w jakim to kraju upaly nie odejmuja zdolnosci myslenia? :)
    • freewolf Re: Moda na LUMPEXY ;) 29.07.06, 19:54
      shava napisała:

      > Czy macie jakiś swój ulubiony lumpeks,który waszym zdaniem jest najlepszy i
      > zawsze można znaleźć tam coś ciekawego?

      Polecam wybrać się na politechnikę. Zwłaszcza wydział informatyki. Ale
      podejrzewam, że nikt nie będzie chciał sprzedać swoich dość osobliwych strojów.
      W końcu skoro noszą je przez miesiące bez przerwy, muszą być do nich bardzo
      przywiązani, czyż nie?
      • milimaniak Re: Moda na LUMPEXY ;) 18.08.06, 22:22
        Czyżby antyreklama własnego wydziału? :> Nie zachęci to przyszłe pokolenia...
    • meganboss Re: Moda na LUMPEXY ;) 19.08.06, 11:05
      A perełkę można zawsze znaleźć :)! Parę razy mi się udało i to właśnie te rzeczy
      kupione w tzw. "szmteksach" (nie bójmy się tej nazwy :P) najchętniej podkradają
      mi koleżanki :)! Pozdrawiam!

      PS: Niech nabieraja mocy lumpexy :)
      • aand Re: Moda na LUMPEXY ;) 19.08.06, 18:06
        meganboss napisała:


        > PS: Niech nabieraja mocy lumpexy :)


        Avanti popolo, alla riscossa
        lumpexosa, lumpexosa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka