Dodaj do ulubionych

Ideał miss to faceci z PiS

    • Gość: kapsuła Pokolenie "stracone" i "1200 brutto" - na ulicę! IP: *.lublin.mm.pl 21.08.06, 20:54
      Pokolenie "stracone" i "1200 brutto" - na ulicę!
      --------------------------------------------------------------
      Tego nie usłyszysz nigdzie indziej: www.myspace.com/koelhybris
    • Gość: desideria dziwny gust... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 21:08
      Ok niech sobie kobieta pisze co chce w tym kwestionariuszu i bez przesady -
      pewnie nie pisała tego poważnie, więc po co to rozstrzasać? Faktem jest, że
      kobietka bystra czy tam dowcipna - i niech sobie taka będzie. Ale kurcze,
      pomimo wszystko większość dziewczyn była ładniejsza, a ona jest co najwyzej
      przeciętna. A to chyba był konkurs piękności...?? Jasne, że taka nazwa to
      przykład przedmiotowego traktowania kobiety, ale skoro już niektórzy zgadzają
      się na taką formułę, to chyba pierwszym wyznacznikiem ma być ta uroda
      właśnie?!! Szkoda tych zawalonych wyborów Miss World...
    • demokrex najsexowniejsza partia świata! 21.08.06, 21:35
      Marzenka będzie sexretarką łokietka-Gosiewskiego.Ale kobita mo zryty beret
    • ziuz Wildstein byl przeciez w jury! 21.08.06, 22:40
      i wszystko jasne....


      sklad jury:
      Grażyna Szapołowska,
      Grażyna Torbicka,
      Aneta Kręglicka,
      Ewa Wachowicz,
      Elżbieta Wierzbicka,
      Jan Machulski,
      Piotr Rubik,
      Włodzimierz Szaranowicz,
      Przemysław Babiarz,
      BRONISŁAW WILDSTEIN,
      Allesandro Tosolini,
      Arkadiusz Miętkiewicz.

      Liste jury skopiowalam ze strony:
      www.misspolonia.com.pl/Miss,Polonia,2006,500.html
    • misza36 88 21.08.06, 22:48
      pytanie do kobiet jaki jest was ideal mezczyznyprosze wlasciwa odpowiedz
      zaznaczyc


      wysoki jak Kaczynski, samodzielny jak Marcinkiewicz, szczuply jak Gosiewski,
      przystojny jak Cymanski, inteligentny jak Bender przenikliwy jak macierewicz



      a moze
      Uczciwy i mądry jak Andrzej Lepper, charyzmatyczny jak Marek Jurek,
      sprawiedliwy jak Giertych stary i młody, odważny jak Golik, nieugięty jak
      Delegat,
      bezkompromisowy jak Czarnecki, opiekuńczy jak Kaczyński J, przystojny jak
      Kaczyński L.


      a moze
      przystojny jak jarek wysportowany jak edgar o wspnialej dykcji jak lech
      prawdomowny jak kurski inteligentny jak lepper i pra
    • misza36 p 21.08.06, 22:49
      pytanie do kobiet jaki jest was ideal mezczyznyprosze wlasciwa odpowiedz
      zaznaczyc


      wysoki jak Kaczynski, samodzielny jak Marcinkiewicz, szczuply jak Gosiewski,
      przystojny jak Cymanski, inteligentny jak Bender przenikliwy jak macierewicz



      a moze
      Uczciwy i mądry jak Andrzej Lepper, charyzmatyczny jak Marek Jurek,
      sprawiedliwy jak Giertych stary i młody, odważny jak Golik, nieugięty jak
      Delegat,
      bezkompromisowy jak Czarnecki, opiekuńczy jak Kaczyński J, przystojny jak
      Kaczyński L.


      a moze
      przystojny jak jarek wysportowany jak edgar o wspnialej dykcji jak lech
      prawdomowny jak kurski inteligentny jak lepper i pra
    • misza36 [p[ 21.08.06, 22:49
      pytanie do kobiet jaki jest was ideal mezczyznyprosze wlasciwa odpowiedz
      zaznaczyc


      wysoki jak Kaczynski, samodzielny jak Marcinkiewicz, szczuply jak Gosiewski,
      przystojny jak Cymanski, inteligentny jak Bender przenikliwy jak macierewicz



      a moze
      Uczciwy i mądry jak Andrzej Lepper, charyzmatyczny jak Marek Jurek,
      sprawiedliwy jak Giertych stary i młody, odważny jak Golik, nieugięty jak
      Delegat,
      bezkompromisowy jak Czarnecki, opiekuńczy jak Kaczyński J, przystojny jak
      Kaczyński L.


      a moze
      przystojny jak jarek wysportowany jak edgar o wspnialej dykcji jak lech
      prawdomowny jak kurski inteligentny jak lepper i pra
    • xclene takiego monstrum to nie znajdzie (Szmajdzinski) 21.08.06, 23:17
      nie poważam SLD ale uważem, że pan Szmajdzinski znakomicie to poidsumował
    • Gość: gość jaka mis tacy oblubieńcy IP: *.unicity.pl / *.tp.unicity.pl 21.08.06, 23:47
      Niestety wszystko jak w temacie
      • Gość: ziom Re: jaka mis tacy oblubieńcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 00:08
        Sprytna.
        Szkoda że nigdy nie wybierają takiej, która by miała szanse zostać miss world,
        ciekawe czemu tak się dzieje.
    • rred ... 22.08.06, 00:52
      Nic dziwnego że wygrala
      ---------
      Zarabiaj
    • wicary cwaniara 22.08.06, 00:53
      jednym słowem cwaniara , ale durna i nie koniecznie najpiękniejsza, kot kaczorka
      b mi się podoba
    • Gość: raf i wszechwiedzący jak Kurski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 07:26
      zapomniała też o nieskazitelnym Urbańskim!
    • Gość: gosc Ideał miss to faceci z PiS IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.08.06, 08:53
      musiala byc polityczna bo nie byla najladniejsza
    • wraczek Żeby odnieść sukces w tym kraju trzeba być... 22.08.06, 09:11
      ...głupim, wyrachowanym gnojkiem. Do takiej właśnie kasty należy ta pani.
    • maciek9940 Ideał mężczyzny PISior, Kwaczor !!!!!!!!!!!!!! 22.08.06, 11:07
      Cóż to za idiotka !!!!!!!!!!!!!

      No ale cóż, takie nastały czasy, widocznie taka była cena korony....
      to chyba gorsze niż się sk.....wić z promotorem.
    • michalparadowski Miss = PIS 22.08.06, 11:17
      Znając gust panów Kaczyńskich, wcale się nie dziwię!
      Kiedyś, stosowano kryterium: "bo ona znała Lenina"
      Gratuluję!
      Autor:
      Cnoty i urody niewieściej wielki amator
    • Gość: Vadth 0_0 IP: *.pronet.lublin.pl 22.08.06, 22:37
      O ja p*******..
      Te 85% ludzi w ankiecie ma rację..
    • Gość: ibacef niech zyja lizusy... IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 25.08.06, 19:00
      "rozchwytywany niczym Jarosław, charyzmatyczny niczym Edgar i symaptyczny
      niczym Maciarewicz"
    • Gość: Leszek Przyrowski Szef IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.06, 22:36
      inteligentny jak Leszek Przyrowski, pracowity jak Stanisław Warzycki,przystojny
      jak Edward Jesion, wysoki jak Jerzy Dziedziak, wysporowany jak Edward Babiś,to
      jest ideał mężczyzny z miss Kobylanki !!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka