Gość: WOJ IP: *.chello.pl 24.01.04, 17:46 jestem z kobietą po rozwodzie ma dwójkę dzieci nie wiem jak sobie poradzić z dwoma dorastającymi dziewczynami Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nickname Re: dorastanie IP: 80.51.244.* 24.01.04, 19:33 Należy zastosować areszt domowy. Odpowiedz Link Zgłoś