yenny7
06.04.10, 12:05
przez przypadek przeczytałam smsy jakie tata miał w telefonie a ktore wysyłał do jakiejś kobiety; był 3 tygodnie na rehabilitacji na drugim końcu polski... nie wiem co robić? powiedzieć mu? smsy były dziwne nie było tam jednoznacznie napisane ze coś go łączyło/łączy z tą kobietą ale nie były to koleżeńskie wiadomości. I były to tylko jego wiadomości jej odp wykasował. Nie zapisał jej też w telefonie imieniem czy nazwiskiem tylko "Turnus K". Wiem ze pisał też do niej po powrocie do domu. Co mam robic???????!!!!!! Błagam o rade! Moi rodzice sa małżeństwem 25 lat i zawsze sądziałam ze bardzo sie kochaja. Co mam robić? Zapytac go? Napisać do niej? To z jednej strony jego sprawa, ale to tez jest moja rodzina...
Proszę o pomoc, jakaś radę!
Nie wiem co robic, nie moge o niczym innym myslec .....