Gość: kasia28
IP: *.atol.com.pl
07.04.02, 17:52
CZy myślicie o smierci w ogóle? Czy się Jej boicie? Jaka według Was jest, czym
jest? Pustką, przejściem do innego świata: Raju, innego wcielenia, końcem,
początkiem? Czy umiera tylko ciało? Czy dusza również? I czy wogóle wierzycie
w duszę?
Tak mnie naszło dzisiaj "śmiertelne rozmyslanie":)
Czasem to pomaga, zeby "oswoić" śmierc.
Pozdrawiam
Kasia