08.11.04, 16:05
Hej wy tutejsi zonaci i dzieciaci. Zagrajcie wiertualnie w taką gre, że
spotykacie laskę jakąś i tak ja krecicie, ze nawet nie zeszło sie pogadać, ze
macie żone i dzieci. Mozecie do lustra spoglądnąć potem????

" To co dzieje sie tu ma ka bra
On szuka młodej dupy ra ra ra
Co uleczy jego umysł zatruty
On szuka młodej dupy ra ra ra "

Niech sie to wreszcie skończy jak ten nadmierny fiskalizm.
Obserwuj wątek
    • Gość: krish Re: gierka IP: *.chello.pl 08.11.04, 16:09
      czy Ty byles w poprzedniej inkarnacji zlewozmywakiem?
    • Gość: gf uh...paco... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:30
      A czy to nie jest, to, co opisales, taki zelazny wilk lub ufo? co to wszyscy
      slyszeli o, ale nikt nie widzial...?

      no nie wiem, nie wiem....
      • Gość: małgo Re: uh...paco... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 16:55
        Jesli dziewcze chce rozmawiać,a nie szuka , po
        co wiedza o zonie i dzieciach?
        Jesli chłopiec chce rozmawiać,a nie łowi, po co
        ma wydawac oswiadczenie o sytuacji rodzinnej,jesli
        temat rozmowy odlegly?
        To by było jak mityng AA:czesc jestem X mam zonę i
        dwoje dzieci ..;)
        Jesli ich zamiary romansowe som lub takimi się
        porobiły, wtedy zeznawac jak na spowiedzi powinni.
        Inaczej wstyd przed lustrem moze rzeczywiscie być..
        i przed Ryśkiem ma się rozumieć..:)))
        ps Chyba,ze o samopoczucie męza/żony Tobie Paco chodzi.
        Wtedy inna rozmowa.:)
        • Gość: gf kraza plotki, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 17:30
          ze ludzie sa zli i oszukuja z premedytacja innych. Dla swoich korzysci oraz
          bezwzglednie.

          Tylko ja sie pytam, czy ktos kogos takiego osobiscie zna? :)))
    • Gość: etta Re: gierka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 17:10
      czy jak żonaty/dzieciaty spotyka laskę,
      to chowa mózg do szuflady?
      • Gość: %*** Re: gierka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 17:15
        Raczej stosuje inny, "alternatywny" tryb "myslenia" ;)))))
    • paco_lopez Re: gierka 09.11.04, 09:38
      Dzieki za oszczedne wypowiedzi. Nigdy nie udało mi się otworzyc wątku
      ponaddziesięciowpisowego (chyba), ale watki dodziesięcio wpisowe sie dobrze
      czytajo. Tobie braciaszku tez dziękuje.
      • 100krotki Re: gierka 09.11.04, 09:55
        paco_lopez napisał:

        > Dzieki za oszczedne wypowiedzi. Nigdy nie udało mi się otworzyc wątku
        > ponaddziesięciowpisowego (chyba), ale watki dodziesięcio wpisowe sie dobrze
        > czytajo. Tobie braciaszku tez dziękuje.

        no to ja jestem 10-ta a za mną jeszcze 99 takich samych 100krotek
        usatysfakcjonowany ilością?
    • ziemiomorze Bodotanga 09.11.04, 09:47
      Po co on szuka mlodej dupy? Przeciez nie musi chodzic o konsumowanie, prawie
      nigdy o to nie chodzi; raczej - zeby poczuc sie chudszym, mniej lysym -
      mlodszym. Zar poczuc, i ze jakbym chcial, jakbym tylko chcial, to wszystkie
      moje, jak 10 lat temu (obojetnie od tego, czy istotnie 10 lat temu ustawialy
      sie kolejki).
      Proznosc w tym wydaniu to nawet nie slabosc, tylko slabostka.

      Przyłączmy się do wojny, ra-ra-ra,

      z.
      PS Co sie ma skonczyc?
      • 100krotki Re: Bodotanga 09.11.04, 10:28
        ziemiomorze napisała:

        > Po co on szuka mlodej dupy?

        a taka 100krotka to mu nie wystarczy?
        nawat jak by miała 100lat to i tak podzielona przez swoją liczbę przebija
        wszystkie młodolatki, które do 100dni nie zliczą bez kompa
    • lune Re: gierka 09.11.04, 10:20
      a po co wirtualnie ? w zyciu jest masa gier - wiekszosc graczy jakos moze do
      lustra zagladac (golac sie starannie lub wyskubujac sobie brwi) i nawet
      podspiewuje pod nosem - tralala parampampam .....

      zwyczajne upychanie niewygody po katach oraz zamiatanie pod dywan ;) a w
      wirtualu to przeciez jeszcze latwiejsze ...

      lune
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka